Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Aromaterapia

Czym jest aromaterapia? Potocznie mówi się o niej, że to terapia zapachowa i rzeczywiście – poza dodatkowymi przyjemnościami zmysłowymi, do tego się to sprowadza. W Rose Belle aromaterapia to przede wszystkim naturalne świece zapachowe, wykonane z knota sosnowego oraz wosku sojowego.

Świece zapachowe

Dzięki świecy ukoisz zmysły subtelnym zapachem drzewa sandałowego, w połączeniu z zapachem róży lub orzeźwiającym zapachem kwiatu herbaty. Naturalny knot z drewna sosnowego daje przyjemny płomień oraz delikatny efekt palącego się drewna. Natomiast dyfuzory zapachowe o pięknym i delikatnym aromacie słodkiej róży to doskonały sposób na zyskanie nie tylko pięknej ozdoby, ale również przyjemnego aromatu w domu czy biurze.

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzor o zapachu słodkiej róży to idealny dodatek do każdego rodzaju kompozycji lub bukietu. Dyfuzor składa się z buteleczki z aromatem oraz gipsowej główki róży, zakończonej knotem. Po zanurzeniu główka uwalnia delikatny zapach róży. Dyfuzor jest bardzo wydajny i wystarczy – tak jak nasze stabilizowane róże – na wiele dni.

Dzięki unikalnym produktom Rose Belle możesz urządzić w domu profesjonalną strefę spa. Jeżeli pragniesz przekonać się na żywo jak pachną nasze produkty, zapraszamy do naszego Showroomu w Warszawie, bądź w Opolu. Wszystkie produkty posiadają stylowe opakowanie, które dodaje niepowtarzalnego charakteru.