Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

64,90 zł
39,90 zł
49,90 zł
31,90 zł

Aromaterapia

Świeca kominkowa

79,00 zł84,00 zł
9,90 zł
9,90 zł
9,90 zł
9,90 zł
9,90 zł

Aromaterapia

Czym jest aromaterapia? Potocznie mówi się o niej, że to terapia zapachowa i rzeczywiście – poza dodatkowymi przyjemnościami zmysłowymi, do tego się to sprowadza. W Rose Belle aromaterapia to przede wszystkim naturalne świece zapachowe, wykonane z knota sosnowego oraz wosku sojowego.

Świece zapachowe

Dzięki świecy ukoisz zmysły subtelnym zapachem drzewa sandałowego, w połączeniu z zapachem róży lub orzeźwiającym zapachem kwiatu herbaty. Naturalny knot z drewna sosnowego daje przyjemny płomień oraz delikatny efekt palącego się drewna. Natomiast dyfuzory zapachowe o pięknym i delikatnym aromacie słodkiej róży to doskonały sposób na zyskanie nie tylko pięknej ozdoby, ale również przyjemnego aromatu w domu czy biurze.

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzor o zapachu słodkiej róży to idealny dodatek do każdego rodzaju kompozycji lub bukietu. Dyfuzor składa się z buteleczki z aromatem oraz gipsowej główki róży, zakończonej knotem. Po zanurzeniu główka uwalnia delikatny zapach róży. Dyfuzor jest bardzo wydajny i wystarczy – tak jak nasze stabilizowane róże – na wiele dni.

Dzięki unikalnym produktom Rose Belle możesz urządzić w domu profesjonalną strefę spa. Jeżeli pragniesz przekonać się na żywo jak pachną nasze produkty, zapraszamy do naszego Showroomu w Warszawie, bądź w Opolu. Wszystkie produkty posiadają stylowe opakowanie, które dodaje niepowtarzalnego charakteru.