Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bukiety ślubne

Bukiet ślubny to jeden z najważniejszych elementów ślubnej stylizacji, dlatego panny młode, na długo przed zaplanowaną ceremonią, szukają inspiracji i śledzą panujące trendy. Jest kilka ważnych cech, które musi posiadać ślubna wiązanka – najważniejszą z nich jest trwałość. W trakcie oczepin bukiet narażony jest na upadek, z tego względu ważny jest sposób łączenia elementów oraz dobór odpowiednich materiałów.

Bukiety ślubne biedermeier

Rose Belle od dawna stara się wychodzić naprzeciw swoim klientom, dlatego od jakiegoś czasu w swojej ofercie posiadamy bukiety na ślub. Do ich wykonania używamy najwyższej jakości róż stabilizowanych. Dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji zachowują świeżość i piękno do 2 lat. Kwiaty występują w różnych opcjach kolorystycznych – jednakże najbardziej popularnymi kolorami są biały oraz pudrowy róż. W zależności od dobranej barwy, bukiety mogą symbolizować rozmaite emocje. Na przykład kolor herbaciany kojarzy się z radością i euforią, zaś czerwień oznacza miłość i pożądanie.

Wiązanki ślubne Rose Belle

Tylko u nas klient ma możliwość uczestnictwa w procesie projektowania, w zakresie wyboru dodatków, wielkości i kolorów główek róży czy samej formy bukietu. Każdy nasz projekt wykonywany jest ręcznie, z dbałością o szczegóły. Nie ma mowy o powtarzalności i monotonii – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.