Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Torebki damskie

Na imprezach firmowych, spotkaniach i eleganckich bankietach dla kobiet sukcesu świetnie sprawdzą się torebki kopertówki. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, w kopertówkach z powodzeniem zmieszczą się akcesoria oraz kosmetyki takie jak klucze, telefony lub szminki. Małe torebki to idealne rozwiązanie na nocne wyjście na miasto lub jako torebki na co dzień np. podczas spaceru.

Torebki kopertówki

Torebki damskie z najwyższej jakości ekoskóry, to również propozycja dla kobiet, które w dodatkach cenią klasyczny design. Niewielkie, a jednocześnie pojemne torebki kopertówki wzbogacą naszą stylizację o szykowne akcesorium. Ekskluzywnego charakteru dodaje torebce zapięcie w postaci kulki z transparentnej żywicy, w której na zawsze zatopione zostało nasionko dmuchawca. Torebki będą idealnym uzupełnieniem do zestawu biżuterii z dmuchawcem.

Małe torebki damskie

Małe torebki posiadają wewnętrzną kieszonkę oraz zapięcie na magnes. Dodatkowo do torebek dołączony jest odpinany pasek z łańcuszkiem, dzięki czemu może być również wygodną torebką na ramię.

Nieustannie pracujemy nad ofertą sklepu internetowego Rose Belle. Rozważnie dobieramy produkty do naszego asortymentu, zawsze mamy na uwadze wysoką jakość oraz nietuzinkowy wygląd. Daje nam to pewność, że na naszych wirtualnych półkach znajdują się oryginalne kolekcje o niespotykanym wzornictwie.