Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

HIT!

Box Standard

Mini Box

79,00 
HIT!

Box Standard

Rose Belle Box

319,00 

Box Standard

Rose Belle Box XL

590,00 
Nowość

Box Special

Mini Box flokowany

99,00 
Nowość
339,00 
610,00 
HIT!
339,00 
Promocja

Box Standard

Kompozycja Box +

189,00 

Box Standard

Kompozycja Duo Box

199,00 
199,00 
Nowość

Flower Boxy

Flower box z różami wiecznymi to idealny pomysł na prezent. Flower boxy są obecnie hitem na polskim rynku. Boxy kwiatowe od Rose Belle cechują się solidnym oraz estetycznym wykonaniem; róże w flower boxach przymocowane są do gąbki florystycznej, która dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas transportu. Flower box to prezent, który zachwyci każdego!

Wieczne róże w pudełku

Wieczne róże w pudełku występują w białym lub czarnym kolorze. Cechuje je mnogość konfiguracji. Bez problemu możesz mieszać różne wersje kolorystyczne opakowań oraz główek róży, otrzymasz w ten sposób swój wymarzony flower box, którym udekorujesz każde wnętrze. Dzięki takim zabiegom, każda kompozycja posiada swój unikalny charakter. Kolor miętowy to natomiast idealny prezent na urodziny lub forma podziękowania dla najbliższych.

Wieczne róże box Rose belle

Produkt, który pozytywnie zaskoczy każdą obdarowaną osobę, to niewątpliwie Rose Belle Box XL. Zawiera on od 14 do 18 główek; w połączeniu z okrągłym boxem to wyjątkowy prezent dla najbardziej wyjątkowej osoby. Idealnie nadaje się zatem na specjalne okazje.

Jeżeli mówimy o zaskoczeniu to nie możemy pominąć Kompozycji wiecznych róż Duo Box wykonanej z 9 stabilizowanych róż, w wielu żywych kolorach do wyboru, zapakowanej w czarny lub biały box. Dodatkowym atutem kompozycji z wiecznych róż jest możliwość umieszczenia dodatkowego prezentu pod kwiatami, który będzie miłym zaskoczeniem dla obdarowanej osoby.

Zmiany!

 Z dniem 01.01.2019 aby otrzymać fakturę VAT należy podać dane firmy przy składaniu zamówienia. W innym przypadku wystawienie faktury VAT będzie nie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Rose Belle

Centrum ochrony prywatności