Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

70,00 

Kwiaty wieczne

Bukiet Box

165,00 

Kompozycje Kwiatowe

Kompozycja standard

63,00 

Kompozycje Kwiatowe

Kompozycja special

68,00 
65,00 
70,00 
Promocja
70,00 
Nowość

Kwiaty wieczne

Kompozycja “butelka”

70,00 

Box Standard

Kompozycja Box +

189,00 

Box Standard

Kompozycja Duo Box

199,00 
199,00 
Nowość

Kompozycje Kwiatowe

Kompozycje kwiatowe z wiecznych róż to przede wszystkim aranżacje w szkle, koszach i skrzyneczkach. Są to produkty niepowtarzalne, wykonywane ręcznie; co za tym idzie, każda dekoracja kwiatowa posiada swój własny, unikalny charakter. Kwiaty w koszach wiklinowych to unikatowe połączenie piękna i elegancji, tworzące niesamowitą aranżację.

Kompozycje kwiatowe w szkle

Kompozycje Glass w połączeniu z sosnowym drewnem to świetna opcja dla osób, które cenią prostotę i minimalizm. Całość umieszczona jest w stylowym, nowoczesnym opakowaniu, dodającym charakteru kwiatowej dekoracji.

Ozdoby z kwiatów

Kompozycja w ramie to propozycja dla osób szukających pomysłu na udekorowanie ścian w pomieszczeniu. Nowoczesna, żywa dekoracja z kwiatów na ścianę, ożywi sterylne biurowe wnętrze. Mieszkaniu również doda mnóstwo uroku.

Ciekawym produktem, który idealnie sprawdzi się jako dekoracja na każdym stole jest kompozycja “butelka”. To ozdobne ceramiczne naczynie z dekoracyjnym prętem, kształtem przypominającym butelkę. W połączeniu ze stabilizowaną różą tworzy nowoczesną kompozycję, która subtelnie wzbogaci każde nowoczesne wnętrze. Jest to produkt idealny do dekoracji miejsc publicznych, takich jak puby, restauracje, hotele.

Najpiękniejsze ozdoby z kwiatów przygotowane przez nasze florystki to idealny pomysł na prezent. Dzięki nim można wiele powiedzieć – przeprosić, podziękować, złożyć życzenia, lub zaskoczyć czy też wyrazić swój podziw.