Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kompozycje Kwiatowe

Kompozycje kwiatowe z wiecznych róż to przede wszystkim aranżacje w szkle, koszach i skrzyneczkach. Są to produkty niepowtarzalne, wykonywane ręcznie; co za tym idzie, każda dekoracja kwiatowa posiada swój własny, unikalny charakter. Kwiaty w koszach wiklinowych to unikatowe połączenie piękna i elegancji, tworzące niesamowitą aranżację.

Kompozycje kwiatowe w szkle

Kompozycje Glass w połączeniu z sosnowym drewnem to świetna opcja dla osób, które cenią prostotę i minimalizm. Całość umieszczona jest w stylowym, nowoczesnym opakowaniu, dodającym charakteru kwiatowej dekoracji.

Ozdoby z kwiatów

Kompozycja w ramie to propozycja dla osób szukających pomysłu na udekorowanie ścian w pomieszczeniu. Nowoczesna, żywa dekoracja z kwiatów na ścianę, ożywi sterylne biurowe wnętrze. Mieszkaniu również doda mnóstwo uroku.

Ciekawym produktem, który idealnie sprawdzi się jako dekoracja na każdym stole jest kompozycja “butelka”. To ozdobne ceramiczne naczynie z dekoracyjnym prętem, kształtem przypominającym butelkę. W połączeniu ze stabilizowaną różą tworzy nowoczesną kompozycję, która subtelnie wzbogaci każde nowoczesne wnętrze. Jest to produkt idealny do dekoracji miejsc publicznych, takich jak puby, restauracje, hotele.

Najpiękniejsze ozdoby z kwiatów przygotowane przez nasze florystki to idealny pomysł na prezent. Dzięki nim można wiele powiedzieć – przeprosić, podziękować, złożyć życzenia, lub zaskoczyć czy też wyrazić swój podziw.