Podróżuj z Rose Belle

Czy Ty też masz tak, że pakując się w podróż chętnie zabrałabyś ze sobą jakiś drobny element dekoracyjny, najlepiej kwiat, który znacznie poprawia Twój nastrój i dodaje Ci energii od samego patrzenia? Jeśli tak, to witaj w klubie 🙂

Zapewne po chwili dociera do Ciebie, że przecież kwiaty, które dostałaś kilka dni temu, nie przetrwają nawet podróży, nie mówiąc już o cieszeniu oka przez cały pobyt w obcym miejscu… My tego problemu nie mamy, a że Majówka za pasem, chcielibyśmy się z Tobą podzielić naszym patentem na zabranie ze sobą w podróż  ulubionego kwiatowego akcentu.

Jakie kwiaty zabrać w podróż?

Odpowiedź jest tylko jedna: wieczne! Kwiaty wieczne od Rose Belle nie potrzebują wody i są wyjątkowo trwałe, oczywiście jeśli będziesz pamiętać o czterech prostych zasadach pielęgnacji, o których pisaliśmy w artykule Jak dbać o kwiaty wieczne. Co konkretnie wybrać? Możliwości jest kilka, a wszystko zależy od tego, dokąd i czym się wybierasz, jak długa jest podróż i… co Ci się najbardziej podoba 🙂

Brylant najlepszym towarzyszem podróży

Nie ma nic lepszego, jak widok pięknej róży z rana, nawet, jeśli za oknem rozpościera się widok na błękitną wodę. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepszym towarzyszem podróży jest brylant – zmieści się nawet do torebki, a róża w takiej szkatułce jest całkowicie bezpieczna i odporna na wstrząsy. Możesz go zabrać właściwie wszędzie, a ten wyjątkowy kwiatowy akcent będzie doskonałą dekoracją każdego hotelowego pokoju. Brylant może być również doskonałym upominkiem dla bliskich, do których się wybierasz, ale też łatwo można w nim ukryć… pierścionek zaręczynowy 😉

Chorwacja, Włochy, Chiny, Grecja, Turcja, a nawet Seszele – to maleństwo było już z nami i naszymi klientami w wielu różnych zakątkach świata. A Ty? Gdzie go ze sobą zabierzesz?

 

Flower Box w podróży? To jest możliwe!

Często dostajemy zapytania, czy inne kompozycje także nadają się do zabrania w podróż. Nadają, ale nie wszystkie. Lepiej nie zabierać ze sobą kompozycji w szkle, chyba, że jedziesz samochodem i możesz ją odpowiednio zabezpieczyć przed stłuczeniem. Natomiast zabrać ze sobą możesz niektóre Flower Boxy – ich pudełka stworzone są z twardego i odpornego tworzywa, a dzięki przykrywce pąki róż są zabezpieczone i nie powinny się uszkodzić podczas transportu. Odpuść jednak podróżowanie z Flower Boxami z kolekcji DeLuxe, ponieważ ułożenie roślin nie pozwala na zamknięcie pudełka, co może doprowadzić do uszkodzenia kwiatów podczas podróży.

A może… biżuteria z roślinnym motywem?

Stabilizowane dmuchawce, płatki róż oraz wrzosy zostały zatopione w najlepszej na świecie transparentnej żywicy po to, by stworzyć wyjątkową kolekcję biżuterii idealnej nie tylko na uroczyste przyjęcia, ale także… na plażę. Nasza biżuteria jest niezwykle trwała i odporna na promieniowanie UV, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrała ją ze sobą nawet w najdalszą podróż.

Wieczne kwiaty Rose Belle tworzone są z pasją i zaangażowaniem po to, abyś mogła się nimi cieszyć w każdym, nawet najdalszym zakątku świata.