Wyświetlanie 1–32 z 39 wyników

Nowość
Nowość

Biżuteria

Spinki dmuchawiec

190,00 

Biżuteria

Wisiorek z wrzosem

112,30 
Nowość

Biżuteria

Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego i oryginalnego, albo szukasz prezentu jedynego w swoim rodzaju, w Rose Belle znajdziesz unikatową biżuterię, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Ręcznie wykonane produkty z żywicy i srebra oraz zatopionych w nich nasion dmuchawca czy kwiatów, to wyroby jubilerskie najwyższej jakości.

Biżuteria damska Rose Belle

Biżuteria Rose Belle to przede wszystkim propozycja dla Pań, które szukają niepowtarzalnych wyrobów.  W naszej ofercie nie zabrakło również propozycji dla panów szukających unikatowego dodatku, który doda smaku i elegancji.

Biżuteria z żywicy

Proces tworzenia biżuterii z żywicy jest niezwykle wymagający. Czas, precyzja i wytrwałość to podstawa do tego aby stworzyć produkt najwyższej jakości. Wykonanie jednego elementu biżuterii, licząc od projektu poprzez kilkuetapową obróbkę, to kwestia około trzech dni.

Biżuteria srebrna

Żywica zostaje połączona ze srebrem próby 925, dostarczając Państwu wyroby jubilerskie o wyszukanym stylu i niespotkanym wyglądzie. Ponadto, nasza biżuteria z żywicy i srebra wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości – warto zainwestować w prawdziwe piękno.

Każdy jest niepowtarzalny, ponieważ nie ma identycznych nasion lub płatków. Daje nam to gwarancję, że każdy klient będzie posiadał jedyną w swoim rodzaju biżuterię.

Cała biżuteria srebrna zapakowana jest w eleganckim pudełku jubilerskim.