Rose Belle to cięte róże,

które dzięki unikalnemu procesowi
stabilizacji zachowują swój naturalny czar,
świeżość i piękno nawet przez dwa lata.

Substancja używana do procesu stabilizacji jest nieszkodliwa dla zdrowia i spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów kwiaty wybierane są w fazie najpiękniejszego rozkwitu. Świeże kwiaty trafiają do specjalnego roztworu, który w pełni zastępuje wypełniające roślinę soki.

Proces ten stosuje się nie tylko do stabilizacji róż, lecz także hortensji, goździków, gardenii, kalii oraz roślin zielonych (traw, liści), doniczkowych, a nawet drzew (np. palm sięgających 11 metrów wysokości).

Dlaczego Rose Belle

Często zadawane pytania

Nie wiesz jak dbać o produkty Rose Belle? Nie masz pewności czy są bezpieczne dla alergików? Na tej stronie znajdziesz odpowiedź na te pytania.

Lista pytań

Róże wieczne to żywe kwiaty, które pozostają świeże przez 2 lata.
Czy to możliwe? Oczywiście, dzięki wyjątkowemu procesowi stabilizacji, który sprawia, że róże są jak „zatrzymane w kadrze”, ich świeżość i piękno zostają utrwalone na niesamowite 730 dni.

Świeżo ścięte róże zanurza się w specjalnym roztworze stabilizującym, który wnikając w strukturę kwiatu, utrwala jego naturalną postać i kolor.

Substancja używana do procesu stabilizacji jest nieszkodliwa dla zdrowia i spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej.

Tak, wszystkie kwiaty Rose Belle są pozbawione alergenów.

Nie, nasze kwiaty nie mają zapachu.

Stabilizowane róże nie lubią bezpośredniego słońca, unikajcie więc stawiania ich na parapecie okna, czy w innym bardzo nasłonecznionym miejscu.

Kwiaty nie powinny mieć kontaktu z wodą, więc nie należy ich wstawiać do naczyń z wodą.

Najważniejszym elementem jest przestrzeganie poniższych zaleceń:

  • Nie wstawiać kwiatów do naczyń z wodą
  • Unikać wystawiania na długotrwałe, bezpośrednie działanie światła słonecznego

Nie, proces stabilizacji stosuje się nie tylko do róż, lecz także hortensji, goździków, gardenii, kalii oraz roślin zielonych (traw, liści), doniczkowych, a nawet drzew (np. palm sięgających 11 metrów wysokości).

Rose Belle - pomagamy

Jesteś zainteresowany dystrybucją produktów Rose Belle