Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Kwiaty wieczne

Róża wieczna 30cm

64,90 

Kwiaty wieczne

Róża wieczna duża

79,90 

Kwiaty wieczne

Brylant

39,90 

Kwiaty wieczne

Kompozycja rożek

84,90 

Kwiaty wieczne

Róża w menzurce mały

94,90 

Kwiaty wieczne

Róża w menzurce duży

129,99 

Kwiaty wieczne

Zestaw Vase I

94,90 

Kwiaty wieczne

Zestaw Vase II

109,90 

Kwiaty wieczne

Zestaw Solo

109,90 

Kwiaty wieczne

Bukiet Box

279,90 

Kwiaty wieczne

Wiklinowa kompozycja

390,90 

Kwiaty wieczne

W Rose Belle kwiaty wieczne to przede wszystkim cięte róże, które dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji zachowują swój naturalny czar, świeżość i piękno nawet przez dwa lata.

Róże wieczne

Wieczne róże lub kwiaty wieczne, bo tak również są nazywane, nie posiadają pyłku kwiatowego, dzięki czemu możemy polecać je alergikom. Do zachowania świeżości róże nie wymagają kontaktu z wodą oraz promieniami słonecznymi.

W formie upominku najlepiej sprawdzi się stabilizowany pąk róży w formie brylantu. Upominek ten może posłużyć także jako dodatek do pierścionka, który można ukryć wśród płatków róży. Gdy zamierzamy sprawić komuś prawdziwą niespodziankę do wyboru mamy róże w butelce z podstawą ceramiczną lub drewnianą. Kompozycja typu hand made, powoduje, że każdy zestaw jest unikalny i niepowtarzalny. Klasyczny bukiet box to dobry wybór na każdą okazję. Bukiecik składający się z sześciu stabilizowanych róż dostępnych w różnych kolorach oraz stabilizowanych dodatków, będzie miłym zaskoczeniem dla bliskiej osoby.

Wieczne kwiaty Rose belle

Kwiaty wieczne od Rose Belle wyróżniają się mnogością kolorów opakowań oraz główek róż. Można je łączyć w przeróżne konfiguracje, dzięki czemu stworzysz idealny prezent dla wyjątkowej osoby.

Wieczny kwiat jest odzwierciedleniem prawdziwej miłości, która – podobnie jak róża – jest delikatna i wieczna. Stanowi idealny prezent na każdą okazję.