roulette online sbobet slot bet kecil depo 25 bonus 25 to 3x slot bonus new member https://rosebelle.pl/wp-content/mahjong-ways/ mahjong ways 2 https://thanhhaphat.vn/slot-server-luar-negeri/
Togel SDY https://raja-sgptoto.com/

Rose Belle – coś więcej niż bukiet. Moc wiecznych kwiatów

róze stabilizowane w boxie

Kwiaty… któż ich nie kocha? Ich czarujące piękno, subtelne kształty i kolory oraz zapach lepszy niż niejedne drogie perfumy…
Ten moment, kiedy dostajemy kwiaty w prezencie, wstawiamy je do wazonu i ustawiamy go w znaczącym miejscu naszego domu, te pierwsze kilka dni, kiedy nasz bukiet zachwyca z każdym spojrzeniem na niego… A potem widzimy, jak powoli tracą życie i więdną…

A gdyby tak zachować ich urok na dłużej? Tak… nawet na 2 lata? Czy to w ogóle możliwe?
Oczywiście, że tak!
Rose Belle to coś więcej niż bukiet kwiatów. To wyjątkowe kompozycje z kwiatów wiecznych, które zatrzymują czas na przynajmniej 730 dni! Dokładnie, dobrze czytasz – przez minimum 730 dni nasze kwiaty wciąż będą dawały radość obdarowanej nimi osobie. I wciąż będą przypominały pierwszy dzień w wazonie.

W czym tkwi sekret wiecznych kwiatów?

Zaczęło się od… róż. Zachwyceni ich pięknem chcieliśmy, aby mogły one cieszyć nasze i naszych klientów oczy dłużej, niż zwykle. Szukaliśmy, szukaliśmy, aż w końcu znaleźliśmy. To stabilizacja – proces, dzięki któremu róża, choć dalej żywa, zachowa swój naturalny czar nawet na kilka lat.

Sam proces stabilizacji to jeszcze nie wszystko. Nasze róże ścinane są w fazie pełnego rozkwitu i niemal natychmiast stabilizowane. To właśnie dlatego są wyjątkowo piękne!
Przez ostatnie lata wieczne róże od Rose Belle szturmem podbijały serca Polaków, by potem na stałe zagościć również u naszych sąsiadów – Niemiec, Czech i Słowenii.
Jednak my kochamy piękno nie tylko róż! Od niedawna w naszych nowych kolekcjach znajdują się również stabilizowane hortensje, goździki i liście eukaliptusa. Wszystko po to, by móc tworzyć jeszcze bardziej wyjątkowe kompozycje na każdą okazję.

Jakie są zalety wiecznych kwiatów?

Ilość zalet stabilizowanych kwiatów imponuje nawet początkowym niedowiarkom. Zdecydowanie mają ich więcej, niż zwykłe, cięte kwiaty.

  • Nie potrzebują wody, jest ona wręcz niewskazana. To sprawia, że możesz je wstawić do dowolnego naczynia lub po prostu wybrać wyjątkowe Flower Boxy. Są one naszymi flagowymi produktami, ale w ofercie znajdziesz również inne wspaniałe kompozycje, a także takie cuda jak Róże w szkle czy Brylant.

Kwiaty Rose Belle Brylant

  • Zachowują świeżość i piękno przez minimum 2 lata! Dzięki stabilizacji Twój prezent nieustannie będzie przypominał obdarowanej osobie, że ktoś darzy ją sympatią, zaufaniem, wdzięcznością… Czyż to nie jest wspaniałe?
  • Wieczne róże nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wręcz przeciwnie – nie musisz podcinać łodyg, wymieniać wody, obrywać zwiędłych już liści. Będą żyły i bez tego!
  • Nie potrzebują światła dziennego! Czy wiedziałeś, że żywe, cięte kwiaty, aby móc przetrwać nieco dłużej, powinny być postawione w miejscu, gdzie padają promienie słońca? Z Rose Belle jest inaczej – możesz je postawić w dowolnym miejscu, a one i tak zachowają swój czar! Idealnie sprawdzą się na stole w jadalni, ale też na komodzie we wnęce salonu czy w sypialni, gdzie przeważnie klimat jest nieco inny…
  • Mogą być doskonałym prezentem dla alergików, bowiem dzięki procesowi stabilizacji pozbywamy się również alergenów. Masz więc pewność, że obdarowana osoba nie będzie kichać już na sam widok kwiatów.
  • Nie przyciągają owadów! To ważna informacja dla tych, co nie lubią w domu nieproszonych gości.
  • Wieczne kwiaty możesz podarować również komuś, kto jest bardzo daleko od Ciebie! Podaj nam adres, a z chęcią wyślemy prezent wprost do rąk adresata. Rose Belle są o wiele trwalsze niż cięte kwiaty, wytrzymają więc nawet długą podróż.
  • Wciąż uniwersalne, a jednak nowoczesne. Ich możliwości kompozycyjne sprawiają, że mogą być niebanalnym i naprawdę wyjątkowym prezentem, ale również doskonałym elementem wystroju wnętrz restauracji, hoteli czy kawiarni.

Czy proces stabilizacji kwiatów sprawia, że stają się one sztuczne?

Absolutnie nie! Wieczne kwiaty to wbrew pozorom żadne sztuczne kwiatki. To w dalszym ciągu żywe, naturalne kwiaty, które poprzez absorpcję specjalnego roztworu w procesie stabilizacji, zachowują swoje najpiękniejsze walory na długi czas! Dzięki temu przewyższają swoją atrakcyjnością imitacje z tworzyw sztucznych, dorównując im jednocześnie trwałością, a w odróżnieniu od tradycyjnych kwiatów ciętych zupełnie nie wymagają pielęgnacji.

Rose Belle to coś więcej niż zwykły bukiet. To idealny pomysł na prezent na każdą okazję.