Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Flower Boxy XS

Flower box XS z różą wieczną to idealny pomysł na prezent. Flower boxy są obecnie hitem na polskim rynku. Boxy kwiatowe od Rose Belle cechują się solidnym oraz estetycznym wykonaniem; róże w flower boxach przymocowane są do gąbki florystycznej, która dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas transportu. Flower box XS to drobny prezent, który zachwyci każdego!

Wieczne róże w pudełku

Wieczne róże w pudełku występują w białym kolorze. Cechuje je mnogość konfiguracji. Bez problemu możesz mieszać różne wersje kolorystyczne opakowań oraz główek róży, otrzymasz w ten sposób swój wymarzony flower box, którym udekorujesz każde wnętrze. Dzięki takim zabiegom, każda kompozycja posiada swój unikalny charakter. Jest to idealny prezent na urodziny lub forma podziękowania dla najbliższych.

Wieczne róże box Rose belle

Produkt, który pozytywnie zaskoczy każdą obdarowaną osobę. Rosebelle Box XS zawiera pięknie rozkwitniętą główkę; w połączeniu z okrągłym boxem to wyjątkowy prezent dla najbardziej wyjątkowej osoby. Idealnie nadaje się zatem na specjalne okazje.