Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Apaszki i szale

Apaszka

87,00 zł92,00 zł
Nowość

Apaszki i szale

Gawroszka

87,00 zł92,00 zł

Apaszki i szale

Jedwabny szal

129,00 zł134,00 zł

Apaszki i szale

Siła dodatków – czasem wystarczy niewiele, aby codzienny ubiór nabrał kolorów, charakteru i zaczął prezentować się w sposób wyjątkowy. W tym celu warto posłużyć się dodatkami, które tchną drugie życie w aranżacje z zeszłego sezonu . Jedwabne szale czy apaszka to propozycja obowiązkowa w garderobie każdej nowoczesnej kobiety, podążającej za trendami mody.

Jedwabne szale

Otul się delikatnym szalem o unikatowym wzorze, zapewniając sobie bardzo duży komfort noszenia. Malowany jest ręcznie przez jednego artystę, wykonany z naturalnego jedwabiu, oprócz tego jest niezwykle zwiewny i lekko transparentny. Można go nosić na wiele sposobów, nonszalancko owinięty wokół talii lub ekstrawagancko wpleciony we włosy. Od Twojej kreatywności zależy jaki znajdziesz na niego sposób. Niewątpliwie jest to idealny prezent dla Ciebie lub bliskiej osoby.

Apaszki jedwabne

Alternatywą może okazać się wielobarwna jedwabna apaszka. Piękna apaszka to bardzo ważne uzupełnienie kobiecego stroju, zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. Niezwykłe apaszki, wykonane ze szlachetnego materiału jakim jest jedwab, są niczym biżuteria – dodają elegancji, podkreślają wyszukany styl i wyśmienity gust każdej kobiety. Subtelne barwy połączone z kwiatowymi wzorami to idealny dodatek do codziennej stylizacji. To także niezwykle elegancki prezent.