Świąteczne aranżacje kwiatowe, kolekcja zimowa

Zimowe kompozycje z kwiatów stabilizowanych

RoseBelle | Kolekcja zimowa_008Wokół Złota Polska Jesień, a w pracowni RoseBelle nastała już zima i powoli zaczynamy myśleć o świętach. Postawiłyśmy opolskie florystki, panią Nelę, Beatę i Alicję przed niezwykle inspirującym wyzwaniem. Boże Narodzenie to czas radości i wspólnego świętowania dlatego w domu nie może zabraknąć kolorów i niepowtarzalnych kompozycji, które wyrażą nasze emocje.

Świąteczne aranżacje

Aranżacje świąteczne wykonane przez florystki inspirowane są sztucznymi materiałami jak bombki oraz tym, co natura nam ofiarowała. Główną „bohaterką” świątecznego wyzwania była jak zawsze stabilizowana róża RoseBelle. Panie udowodniły, że róże RoseBelle są bardzo wdzięcznym materiałem do pracy i nie odbiegają niczym od niestabilizowanych kwiatów, a wręcz przeciwnie będą cieszyły swoich właścicieli przez cały okres zimowy, a wiosną będą mogli wykorzystać je do kolejnych aranżacji.

Współczesna florystyka to wyrafinowana sztuka interpretacji naturalnego piękna. Zapraszamy do zapoznania się z zimową kolekcją, nastrojowymi aranżacjami świątecznymi, które wkrótce będą dostępne w sklepie RoseBelle www.rosebelle.pl.