Wieczne róże – ulotne piękno zatrzymane na dłużej

wieczne róże

Nie od dziś wiadomo, że kwiaty są idealnym pomysłem na prezent oraz doskonałym elementem dekoracji wnętrz. Nie ma chyba osoby, której taki podarunek nie sprawiłby radości. To uczucie, kiedy zostajemy obdarowani kwiatami, moment wkładania ich do wazonu i pierwsze godziny, gdy na nie patrzymy, wywołują uśmiech na naszej twarzy. Natomiast widok więdnących roślin działa już na nas nieco przygnębiająco… W tym momencie Slot Bonus New Member 100 Di Awal wiele osób chciałoby, aby to ulotne piękno zatrzymane zostało na dłużej. Rose Belle ma na to sposób!

Rose Belle – coś więcej niż bukiet. Sekret wiecznych kwiatów

Zachwyceni urokiem róż szukaliśmy sposobu, by wydłużyć ich trwałość. I znaleźliśmy! Dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji róża, choć dalej żywa, zachowuje swój czar aż na 2 lata. I wciąż wygląda, jak w te pierwsze kilka godzin w wazonie!  Wieczne róże to ulotne piękno zatrzymane na dłużej.

Ich sukces sprawił, że zapragnęliśmy mieć w swojej ofercie również stabilizowane hortensje, goździki i stokrotki, aby nasze kompozycje były jeszcze piękniejsze.

Przeprowadziliśmy mały eksperyment, aby pokazać różnicę między ciętym kwiatem a kwiatem stabilizowanym, co udokumentowaliśmy na poniższym filmie:

Wieczne kwiaty i ich zalety

Niewątpliwie trwałość wiecznych róż ma ogromne znaczenie i jest ich największą zaletą. Ale wymienić możemy jeszcze szereg innych atutów, które odróżniają kwiaty stabilizowane od zwykłych ciętych:

  • Nie wymagają pielęgnacji – podcinania łodyg, wymieniania wody czy obrywania zwiędłych liści. Jedyne, co czasem warto zrobić, to zetrzeć kurz pędzelkiem.
  • Nie potrzebują wody (wręcz przeciwnie, jest ona niewskazana), możesz więc wybrać dowolne naczynie i do niego włożyć kwiaty lub kupić którąś z naszych gotowych kompozycji – Flower Box bądź różę w szkle.
    wieczne róże
  • Nie muszą mieć dostępu do światła dziennego, dlatego mogą stać w dowolnym miejscu – na komodzie w rogu salonu, na stole w jadalni czy na szafce nocnej w sypialni.
  • Są pozbawione alergenów, dzięki czemu nie musisz się już obawiać, że ktoś zacznie kichać na ich widok.
  • Nie przyciągają owadów, co jest dobrym pretekstem dla tych, którzy nie przepadają za nieproszonymi gośćmi 😉.
  • Przetrwają nawet długą podróż – będą więc doskonałym upominkiem dla kogoś, kto jest daleko od Ciebie.
  • Są nowoczesne, a jednak nadal uniwersalne. Będą odpowiednim prezentem na każdą okazję i wpasują się w każdą przestrzeń – domową, biurową, hotelową czy gastronomiczną.

wieczne róże

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup naszych kompozycji, sprawdź, co możesz, a czego nie powinieneś robić z kwiatami wiecznymi. Pisaliśmy o tym w artykule Jak dbać o kwiaty wieczne.

Kwiaty wieczne – czy na pewno nie są sztuczne?

Stabilizowane kwiaty to nadal żywe, w 100% naturalne rośliny. Poprzez absorpcję specjalnego roztworu są jednak trwalsze i zachowują swój urok na minimum 2 lata. A dzięki temu, że zrywane są w pełnym rozkwicie, stanowią dużo lepszą alternatywę dla kwiatów sztucznych.

Stabilizacja kwiatów – czy to bezpieczne?

Oczywiście, że tak! Jest to proces innowacyjny, ale i ekologiczny. Wszystkie jego etapy cechuje dbałość o środowisko naturalne. Stabilizowane rośliny nie zawierają żadnych toksycznych substancji.

Podsumowując…

Wieczne róże to ulotne piękno zatrzymane na dłużej. Jeśli, tak jak my, uwielbiasz kwiaty i chcesz się nimi cieszyć przez długi czas – stabilizowane kwiaty są właśnie dla Ciebie!