Czekając na wiosnę z RoseBelle

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że wiosna w tym roku zjawi się u nas wcześniej niż zwykle. Drodzy wielbiciele róż, które zachowują naturalne piękno przez min. 2 lata, gdy świat budzić się będzie po zimowej drzemce, ptaki zaczną wesoło śpiewać, słońce zacznie mocniej przygrzewać, dzień będzie coraz dłuższy RoseBelle powita Was z koszykiem wypełnionym nowymi pomysłami, rozwiązaniami.Inspiracja

Wiosenna metamorfoza

Jak wszyscy dobrze wiedzą kobiety lubią zmiany, zwłaszcza te w garderobie, RoseBelle, jako 100% kobieta, nie pozostaje obojętna i wprowadziła nowości do swojego wystroju. Nasi projektanci na szczęście nie zapadli w zimowy sen, tylko ciężko pracowali, a efekty tej pracy możecie już obejrzeć. Czujni obserwatorzy, wielbiciele naszych róż z pewnością zauważyli zmianę w naszym logotypie oraz metamorfozę ekspozytorów z różami na stacjach benzynowych. Zmianie uległy również nasze opakowania, są niezwykle nowoczesne, przejrzyste, a kolor z pewnością Was zachwyci. RoseBelle zamienia gorącą czerwień na orzeźwiającą paletę purpury.

Inspiracja RoseBelle

Dzień Kobiet tuż…tuż…

Wkrótce zaprezentujemy Wam kolekcję Wiosna 2015. Panowie koniecznie musicie odwiedzić nasz sklep internetowy lub liczne punkty m.in. na stacjach benzynowych, wielu sieciach handlowych Aligator, pytajcie o RoseBelle i ofertę na Dzień Kobiet.