Róże RoseBelle są jak kobiety…

Nie ma niczego piękniejszego dla kobiety od poczucia, że jest ktoś, czasami w zasięgu ręki, a czasem bardzo daleko, kto myśli o nas. Nawet wtedy gdy myślami jesteśmy w innym wymiarze lub tak zwyczajnie zajęte sprawami dnia codziennego, pracą, obowiązkami. Nie macie pojęcia Panowie jak cudnie jest, gdy otrzymujemy kwiaty w ciągu dnia do pracy, stajemy się centrum wszechświata i te jakże wymowne spojrzenia koleżanek „ta to ma szczęście, jej mężczyzna ma klasę”.

Rose Belle od Pana dla Pani

IMG_0697Jest nadzieja… w dalszym ciągu wielu mężczyzn uważa, że kobiety zasługują na to, aby obsypywać je kwiatami, by gest został bardziej doceniony wybierają RoseBelle, gdyż nasze róże są właśnie jak kobiety, wszystkie piękne i wyjątkowe.

Klientami sklepu internetowego RoseBelle w 80% są panowie, którzy wybrali królową kwiatów w celu podziękowania, gratulacji, przeprosin okazania tęsknoty (to najczęściej zamówienia z zagranicy) i miłości.

Drogie Panie, Obdarowywane nie macie pojęcie ile stresu przynosi mężczyznom wybranie właściwego kwiatu. Ten natłok myśli, pytań: Co jej się spodoba? Postawić na niezawodną klasykę, czy może tym razem być oryginalnym? Czy uda mi się ją zaskoczyć?

Rose Belle – TOP TRENDY

IMG_9541aPrzez ostatnie miesiące obok tradycyjnej Ognistej Czerwieni, Krwistej Czerwieni, Słonecznego Żółtego, panowie na podium wprowadzili następujące kolory róż: Turkus, Fuksjowy Róż, Diabelską Czerń i Królewski Niebieski.