RoseBelle nie pozwoli o Tobie zapomnieć

KompozyzjeNastał niezwykle nostalgiczny czas… czy w tym okresie nie przepełnia was potrzeba wzmacniania więzi rodzinnych. Z pewnością na tę potrzebę wpływa świadomość przemijania i kruchości życia, o której myślimy gdy w listopadzie wybieramy się na groby naszych bliskich.

W imię pamięci i tradycji, za klika dni będziemy jako dumni Polacy uczestniczyć w uroczystościach upamiętniających odzyskanie niepodległości. To niezwykle piękne, że pamiętamy o „tym” co było, a przede wszystkich o „tych” którzy byli…

Ze względu na tę przemijalność, o której już wspomniałyśmy i kruchość życia dbajmy o teraźniejszość o to co tu i teraz. Sprawmy, aby Ci którzy są dla nas ważni, Ci którzy sprawiają, że każdy dzień jest najpiękniejszy, Ci którzy nas uczą, ratują życie, Ci którzy chcą i próbują pomóc wiedzieli, że jesteśmy im wdzięczni, że doceniamy to co robią, to że SĄ.Róże długie

RoseBelle z pewnością pomoże wam w najpiękniejszy sposób okazać wdzięczność i pamięć. Wręczając naszą wyjątkową różę, wywołasz uśmiech i rozpalisz ognień w najtwardszym sercu.

Niby taki drobny gest, wręczyć komuś różę, ale zastanów się teraz kiedy zrobiłeś, zrobiłaś to ostatni raz. Pamiętasz to uczucie jakie w nas narasta, gdy otrzymujemy kwiaty, jak wiele oznacza ten drobny gest, jacy wyjątkowi w tym momencie czujemy się. To uczucie warte jest każdych pieniędzy.

Róże długieDrogie panie, czy zachwycał was moment na starych filmach, kiedy to kobiety otrzymywały kwiaty w pięknych pudełkach, przewiązanych wstążką z małym bilecikiem i ten wyraz ich twarzy na widok rozpakowanych róż… Taki efekt właśnie pragniemy osiągnąć… zachwyt i dlatego nasze niepowtarzalne róże postanowiłyśmy umieścić w nowych, niezwykle eleganckich opakowaniach, w których oprócz róży ukryta jest jeszcze niespodzianka…jaka, przekonasz się gdy zakupisz różę.

RoseBelle nie pozwoli o Tobie zapomnieć