Jaki kolor ma miłość?

Jaki kolor ma miłość?

WalentynkiMiłość to temat, który w lutym wyskakuje z większości witryn sklepowych czy okładek czasopism.

W pracowni RoseBelle miłość kwitnie już od stycznia, przygotowujemy się do wielkiej celebracji tego pięknego uczucia najlepiej jak potrafimy. Zamiast jednak wycinać serduszka, układać z róż stabilizowanych długich
i krótkich
„LOVE” szukamy odpowiedzi na pytanie ” Jaki kolor ma miłość?”.

Wiele sklepów przygotowując się do Walentynek, powiększa swój asortyment o czerwone poduszki w kształcie serca, pluszowe maskotki trzymające w łapkach czerwone serduszka, czekoladki w czerwonych pudełkach, a dla bardziej „odważnych” zmysłową, czerwoną bieliznę…i tak możemy bez końca poszerzać czerwoną ofertę.walentynki RoseBelle

Czy rzeczywiście miłość ma tylko kolor czerwony, krwisto czerwony?

Zapytałyśmy o to naszych znajomych, znajomych naszych znajomych oraz stałych klientów RoseBelle . Udzielono nam pięknych odpowiedzi, które dowodzą że:

„Według mnie miłość jest wielobarwna. To cały wachlarz kolorów, ponieważ miłość raz bywa piękna
i spełniona, w tym wypadku może być różowa, pomarańczowa czy czerwona (kolor żywy i pełen energii). Może być czarna, kiedy traci swój żar i wygasa.” ( Anna B.)

” Dla mnie miłość jest jak opal. To żyjący kamień, mieniący się wszystkimi barwami. Od czarnego po tęczowe iskrzące się barwy. Jak miłość. Prawdziwa miłość ma różne fazy. Normalnie jest jasna i słoneczna gdy między ludźmi jest spokój i harmonia, czasami wpada w mroczną czerń gdy pojawiają się zgrzyty lub smutek i strach. Innym razem iskrzy jak fajerwerk gdy przeżywa wspólnie chwile ekscytacji i radości. Tych barw nie da się rozdzielić. Bk jak. Wybrać jeden kolor i skazać się na nudną, jednowymiarową miłość. Długo się tak nie da. „ (Iwona B.)

walentynki czerwone róże„Miłość ma kolor tęczy.” (Barbara T.)

„Miłość ma kolor brązowy. Brąz to stabilność, ponadczasowość, bezpieczeństwo…To prawdziwa miłość.” (Andrzej)

„Miłość to tęcza, pełne widmo naszych emocji. Od niebiańskiego ukojenia błękitu, przez zieleń nadziei, żółć słonecznej radości, oranż energii, czerwień zmysłowości po fiolet głębokiej zadumy. Zdarzają się też chwile przesycone pełnią białego światła absolutnej jasności i momenty czarnej rozpaczy żałoby. Jest też spokojna szarość codzienności.” (Ewa M.)

14 lutego pragniemy wyznawać sobie miłość w sposób szczególny, a najczęściej kupowanym prezentem walentynkowym są kwiaty, niby prosty gest, ale potrafi być niezwykle wymowny. Wśród kwiatowych prezentów prym wiodą róże. Nic dziwnego, gdyż droga do miłości usłana jest właśnie różami.

Nie zapomnij obdarować osoby, która zajmują w Twoim sercu szczególne miejsce różami, wiecznymi różami. A jeśli miłość ma kolor tęczy, to tylko w RoseBelle znajdziesz wszystkie jej odcienie.

 

 

Czerwony – kolor miłości