Boxy z wiecznych kwiatów – lato

Tego lata nic nie jest takie samo jak wcześniej, jednak u nas jak zwykle nie brakuje kolorów i piękna. Nasze nowe boxy z wiecznych kwiatów, są kwintesencją radości życia i pozytywnej energii, której wszyscy bardzo potrzebujemy.

box z wiecznych kwiatów czerwony
box z wiecznych kwiatów czerwony

Kolory kwiatów – dla każdego coś pięknego

Każdy z nas jest indywidualnością, staramy się mieć to na uwadze, proponując różnorodne  tonacje kolorystyczne, wprowadzając nowe gatunki kwiatów, łącząc je ze sobą w niestandardowy sposób. Naszym znakiem rozpoznawczym są czerwone róże, ale nie brak u nas także oryginalnych kolorów, jak turkus, czy czerń. Hitem tego lata są u nas jednak przepiękne boxy wypełnione kwiatami o pastelowych barwach.

Kolorowe boxy idealne na prezent

Lato to okres uroczystości ślubnych. Piękne pastelowe boxy z wiecznych kwiatów będą nie tylko zachwycającym, ale także zaskakującym prezentem dla młodej pary. Kiedy wszystkie ślubne wiązanki staną się już tylko wspomnieniem, stabilizowane kwiaty w boxie, będą nadal cieszyły oczy świeżo poślubionych. Boxy z wiecznych kwiatów mogą być także świetnym dodatkiem do pełnych miłości podziękowań dla rodziców młodej pary.

box z wiecznych kwiatów różowy
box z wiecznych kwiatów różowy

Dekoracja weselnego stołu i letniego przyjęcia

Flowerboxy na weselnym stole? Oczywiście, nadadzą dekoracji wyjątkowego charakteru, a goście weselni długo nie zapomną ich widoku. Będą też piękną ozdobą letniego przyjęcia i w idealnym stanie przetrwają do kolejnego lata, bez wody i specjalnej pielęgnacji.

box z wiecznych kwiatów lawenda
box z wiecznych kwiatów lawenda

Flowerboxy – który wybrać?

Jeżeli chcecie podarować box z kwiatami stabilizowanymi bliskiej osobie, to pomyślcie, jakie są jej upodobania. Czy zakocha się w biało-różowej kompozycji, czy wolałaby bordowe goździki? A może jej serce skradnie lawendowy box z różami, hortensjami i tuberozami? Nie musicie się bać niewłaściwych wyborów, wszystkie boxy wyglądają wspaniale.