Jedwabne apaszki RoseBelle

Nasza różana pasja przekłada się nie tylko na wykonywanie aranżacji ze stabilizowanych róż, uwielbiamy te kwiaty i dlatego róża może być dla nas wszechobecna. Na nasze szczęście trwa sezon kwiatowy, nawet w świecie mody, tyle pięknych stylizacji można stworzyć z oferty jaką nam obecnie proponują projektanci. Postanowiłyśmy również podążyć w tym kierunku i dlatego poprosiłyśmy naszą zaprzyjaźnioną projektantkę Dianę Jarzynę o wykonanie dla marki RoseBelle projektów różanych apaszek (gawroszek). Mamy dla Was propozycje na cały rok:

Jedwabne apaszki RoseBelle na cztery pory roku.

W szafie każdej kobiety nie powinno zabraknąć kilku wysokogatunkowych, kolorowych apaszek, ponieważ elegancką kobietę poznaje się po dodatkach.

Apaszki mogą stanowić odpowiednik biżuterii, a nawet ją zastępować. Nie wszystkie kobiety potrafią dokonać właściwych wyborów i zakładać je tak, aby wyglądały szykownie (i dlatego jesteśmy wdzięczne za stylistów).

Jeżeli decydujesz się na apaszkę, czy szal pamiętaj, aby były uszyte z dobrych gatunkowo tkanin. Wybierając jedwabną apaszkę RoseBelle (www.rosebelle.eu/butik) będziesz mogła układać ją finezyjnie wokół szyi. Pamiętaj, ze apaszka wykonana z sztucznych włókien nie prezentuje się wytwornie…

Atrybutem apaszki jest to, że ożywia cały wizerunek i skupia uwagę na twarzy, co z pewnością jest przydatne jeśli jesteś osoba „na stanowisku”, wydajesz dyspozycje i oczekujesz kontaktu wzrokowego. Apaszką z pewnością przełamie nudną kolorystykę stroju, czarnego czy szarego żakietu .

Pamiętajcie więc drogie Panie, że apaszka jest nie tylko dopełnieniem wizerunku, przede wszystkim świadczy o tym, że dbacie o najmniejszy szczegół w kreowaniu własnego ja.