Jaki prezent na dzień nauczyciela?

RoseBelle – prezent dla nauczycieli w dniu Ich święta

Światowy Dzień Nauczyciela przypada na 14 października. W Polsce tego dnia obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie znany jako Dzień Nauczyciela. Od wielu lat tego dnia nauczyciele wraz z uczniami obchodzą swoje święto. Są kwiaty, piosenki, życzenia i akademie. I tak nasuwa się pytanie, co zrobić, aby ten dzień był inny od choćby ubiegłorocznego… znów storczyk, czekoladki? RoseBelle ma dla Was coś wyjątkowego, pięknego i wiecznego…

Dzień Nauczyciela z RoseBelle

Oferujemy Wam niepowtarzalne kompozycje z stabilizowanych róż w sosnowej, lakierowanej osłonce, które wywołają promienny uśmiech na twarzy ulubionego nauczyciela i będą cieszyć jego oczy przez minimum 2 lata. Kompozycja RoseBelle na Dzień Nauczyciela to skrzyneczka wypełniona pięknem i uznaniem dla tych, którzy każdego dnia rozbudzają w sercu młodego człowieka ciekawość świata i budują wiarę, że niemożliwe może stać się możliwym.

Dla najlepszego nauczyciela najpiękniejszy kwiat świata.

Drodzy uczniowie i rodzice pamiętajmy o tym świecie to miły i potrzebny dzień, który uczy nasze pociechy szacunku do drugiego człowieka, nauczyciela i jego ciężkiej pracy.

Życzenia dla Nauczyciela:

„Myślałam o bogactwie świata
marzyłam by zdobywać góry
Lecz dzięki Tobie chcę uczyć się latać
I wiedzieć więcej i tańczyć w przestrzeni.”

„Składając dziś serca dary
Życzymy zdrowia i szczęścia bez miary
Niech każdy dzień sukcesem się znaczy.”