Przygotowania do I Komunii Świętej

I Komunia Św.„Gdy kwiaty pięknie kwitną,
za oknem śpiewa maj,
z Twej duszy się wyrywa
słoneczny, barwny gaj.
Weź zatroskane serce Twoje
w promieni blasku róż
stań przed tronem Pana,
pod stopy Jego złóż.”

Pierwsza Komunia Św.

Kompozycja komunijna

W tym wyjątkowym dniu dla Twojego dziecka warto zadbać o różne dodatki, dzięki którym pokarzesz, że i dla Ciebie ten dzień jest niezmiernie ważny.
Specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy wiele produktów, kartki komunijne z życzeniami, podziękowania dla gości, rodziców chrzestnych, dekoracje stołu.

 

Róża – dekoracja i prezent

Bukiet

Pamiętajcie, że piękne i oryginalne dekoracje komunijne pozwolą oddać charakter tego wyjątkowego święta. Kwiaty od wieków towarzyszyły ważnym wydarzeniom, więc nie może zabraknąć ich w miejscu, w którym odbędzie się przyjęcie komunijne.

Kwiaty jako prezent na komunię

Dzień Komunii Św. jest świętem nie tylko dla samego przyjmującego Eucharystię, ale też dla rodziców chrzestnych, gości i całego Kościoła. Nie zapomnijcie więc wysłać podziękowań, najlepiej w formie kwiatów, stabilizowanych róż RoseBelle, które przez lata będą przypominały o tym wyjątkowym dniu.

„Przyjęcie I Komunii Świętej było dla mnie niesamowicie pięknym przeżyciem. Dziękuję za Twoje życzenia, prezenty i obecność podczas tej szczególnej dla mnie uroczystości.”

Ramka na fotografię
Okolicznościowa ramka na fotografię

Drodzy rodzice, życzymy Wam powodzenie w ostatnich przygotowaniach do tej pięknej uroczystości i pamiętajcie obdarować swoje dziecko drobnym upominkiem w celu podkreślenia ważności wydarzenia np. łańcuszek z medalikiem ofiarowany na małej różyczce zamkniętej w brylancie RoseBelle (kolorystyka do wyboru: Anielska Biel, Pudrowy Róż, Słoneczny Żółty, Królewski Niebieski).

Brylant RoseBelle