Życzymy kwitnącej, pachnącej i słonecznej majówki

Królowa KwiatówDługi weekend majowy, zwany potocznie majówką to najbardziej wyczekiwany – w środowisku pracusiów – okres w roku. Majówka to przedsmak wakacyjnego urlopu, synonim pełni wiosny, cudownego odpoczynku.

Czy już posiadacie sprecyzowane plany majówkowe? A może pozwolicie sobie na odrobinę spontanicznego szaleństwa i wyruszycie tam, gdzie oczy poniosą.

Pomysł na majówkęRosebelle Sesja reklamowa roz stabilizowanych

Najpopularniejsze miejsca na majówkę w Polsce to: Pieniny, Tatry, Beskid Sądecki, wybrzeże Bałtyku, Mazury i mój ulubiony Dolny Śląsk. Właśnie tam chciałabym Was zaprosić, a konkretnie to na Festiwal Kwiatów i Sztuki Zamek Książ (Wałbrzych). To cykliczna impreza skierowana do miłośników florystyki. Od 30 kwietnia do 3 maja będziecie mogli zachwycać się przede wszystkim dekoracjami kwiatowymi oraz występami artystycznymi, tańcami dworskim. Po florystycznym zawrocie głowy oraz pełna inspiracji, pakuję rodzinę i wyruszam w góry.
U stóp Karkonoszy położona jest niezwykle malownicza miejscowość Jagniątków (k.Jeleniej Góry), stamtąd prowadzi wiele szlaków turystycznych np. na pobliski Zamek Chojnik, do Czarnego Kotła Jagniątkowskiego, a także na Śnieżne Kotły skąd można wyruszyć szczytami Karkonoszy w stronę Szklarskiej Poręby lub Karpacza.

Jak róża piękna jest ta – Nasza Polska

RoseBelleW naszym pięknym kraju nie brakuje malowniczych miejsc na wypoczynek, tak więc drodzy miłośnicy natury nic innego nie pozostaje jak tylko pakować plecaki, dzieci, przyjaciół, zwierzaki i w drogę.

Jeśli wybieracie się w odwiedziny do bliskich, koniecznie zabierzcie ze sobą na powitanie, podziękowanie za gościnę róże RoseBelle, które zachowują naturalną świeżość przez minimum 2 lata, nie dostarczą Wam zmartwień w czasie podróży, nie zwiędną i nie uschną.

Udanego wypoczynku.