RoseBelle na XXII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2015

RoseBelle I miejsce za najładniejsze stoisko na targach

Po raz drugi wzięłyśmy udział w Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w Warszawie. Wróciłyśmy szczęśliwe, gdyż RoseBelle wygrało w konkursie na najładniejsze stoisko XXII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2015, sukces ten smakuje wyśmienicie zwłaszcza, że o wyborze decydowali zwiedzający. Nawiązałyśmy również wiele nowych kontaktów, podpisałyśmy nowe kontrakty, znajdziesz nas już m.in. na jednej z stacji paliw Moya, która została Złotą Stacją Roku.

RoseBelle na nowoczesnych Stacjach PaliwStoisko RoseBelle Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2015

Z pewnością zastanawiacie się, co róże mają wspólnego z stacją paliw. Otóż nasz ekspozytor z stabilizowanymi różami RoseBelle jest nowatorską ofertą na wyposażenie współczesnych stacji paliw, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy szybko, aktywnie żyją i pracują.
Wielu z Was pamięta czasy, gdy stacja benzynowa była szaroburym miejscem, paliwo na kartki i unoszący się niemiły zapach. Te czasy odeszły do lamusa, współczesna stacja paliw może stanąć w konkury z niejedną kawiarnią, bistro czy butikiem. Zastanówcie się ilu z Was stacja benzynowa „uratowała życie”, gdy po drodze nie mieliście sklepu całodobowego, a ciężarna żona o 1.00 miała zachciankę, gdy przypomnieliście sobie, że nie zabraliście ładowarki do telefonu, gdy należało zorganizować kwiaty, bo zebranie przedłużyło się itp.Przecież dziś na stacji paliw można dokonać szybkich, podstawowych zakupów, a nawet znajdziesz na niej doskonały prezent w drodze na spontanicznie zorganizowane spotkanie ze znajomymi. Wchodzisz na schludną, nowoczesną stację paliw np. Moya, Shell, BP, Orlen czy Lotos i widzisz niezwykle elegancki ekspozytor RoseBelle, a w nim olśniewająca biżuteria, piękne róże, kompozycje kwiatowe, nic dodać nic ująć, tylko kupować. Po dokonaniu zakupów stacja ratuje Cię pyszną kawą, która nie jednego kierowcę pobudza przed dalszą podróżą i nie jest to już woda o smaku kawy. Dziś możesz napić się na stacji paliw ulubionej kawy, którą najczęściej możemy dostać w kawiarni (np. Coffeeheaven) espresso, latte, cappuccino.RoseBelle

 

Jeśli potrzebujecie prasy, sklepu z produktami pierwszej pomocy, musicie odebrać paczkę, pragniecie obdarować ukochaną kwiatami (koniecznie stabilizowaną różą RoseBelle), wjeżdżajcie na stację paliw.