Prezent na dzień mamy od RoseBelle

Królowa Kwiatów RÓŻADzień Matki to międzynarodowe święto, które w Polsce obchodzimy 26 maja. Na celu ma okazanie tym cudownym istotom, szacunku, miłości, wdzięczności za trud włożony w wychowanie. Nie zapomnijcie więc o laurkach, kwiatach i buziakach za bezwarunkową miłość. RoseBelle dla wszystkich Mam przygotowało wyjątkową ofertę, niezwykle piękną i trwałą tak jak uczucie, którym Ona obdarowuje.

Jakie kwiaty dla mamy kupić?

Nie zapominajcie, że róże są najpiękniejszym dowodem miłości, wdzięczności i pamięci. Róże RoseBelle dzięki procesowi stabilizacji zachowają naturalną świeżość i piękno przez minimum 2 lata. Zapraszamy zapoznać się z naszymi kompozycjami kwiatów.

 

Z okazji Dnia Matki

 

Delikatna, pełna uczucia kompozycja CUORE to idealny prezent dla ukochanej Mamy. Zamknięte w metalowym serduszku różyczki, otoczone zielenią każdego dnia mówić będą w Twoim imieniu „Kocham Cię Mamo”.

Dla Kochanej Mamy
CUORE

 

Kompozycja SENTIMENTO to idealny prezent dla troskliwej, czułej Mamy. Zamknięte w metalowym, okrągłym puzderku różyczki, otoczone zielenią każdego dnia będą przypominać o Twojej wdzięczności i szacunku.

Kocham Cię Mamo
SENTIMENTO

 

Wykonany z trzech róż RoseBelle, z myślą o wyjątkowym święcie, którym bez wątpienia jest Dzień Matki bukiecik TRIO sprawi , że na twarzy zagości uśmiech, w sercu radość i wdzięczność.

BUKIET RÓŻ DLA MAMY
TRIO

 

 

Dla pięknej istoty, którą jest Mama i od której świat się zaczyna RoseBelle pragnie ofiarować Królową Kwiatów.

Dziękuję Ci Mamo
KRÓLOWA KWIATÓW

 

 

Zapraszamy do sklepu RoseBelle – rosebelle.pl/sklep/ – po niezwykle piękne i trwałe róże. Ofiaruj wyjątkowej osobie królową wszystkich kwiatów, ponadczasową różę. Prezentowane kompozycje, bukiety, pojedyncze róże dostępne są w różnej kolorystyce.