Jakie kwiaty dla nauczyciela wybrać?

Utrzymujące się ostatnio upały przypominają o zbliżających się wakacjach. Dzieci odliczają już dni, a może i godziny, do ostatniego, szkolnego dzwonka. Zanim ten radosny dzień nastąpi zastanówmy się nad formą podziękowania dla nauczycieli, za ich ciężką pracę i anielską cierpliwość.

Róża dla NauczycielaTurkusowa RoseBelle

Bukiet róż lub pojedyncza różyczka to najbardziej tradycyjna forma wyrażania podziękowań, szacunku dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Ten piękny gest jest społecznie akceptowany i powszechny. Kiedy wręczasz kwiaty nikt nie doszukuje się przesady czy korupcji.

Róża na dowód wdzięczności

Bukieciki RoseBelleKażdy nauczyciel ucieszy się na widok kwiatów i laurki wykonanej przez ucznia, czy albumu z zdjęciami klasowymi. Drodzy rodzice, gdyż to Wy zazwyczaj macie decydujący głos w sprawie upominków, inne prezenty typu biżuteria, wieczne pióro, karnet do SPA itp. mogą być bardzo kłopotliwe, nie chcemy przecież stawiać nauczyciela w niezręcznej sytuacji. Tak więc, kwiaty będą pięknym i miłym gestem, a zdecydowanie najlepsze będą róże RoseBelle. Dlaczego, otóż tradycyjna róża będzie cieszyła oczy ulubionej nauczycielki zaledwie kilka dni, a stabilizowana róża RoseBelle będzie przypominała o wdzięczności ucznia przez minimum 2 lata. Róże RoseBelle są idealne dla osób, które nie mogą otaczać się roślinami ze względu na alergie, róża stabilizowana nie wywołuje alergii, nie absorbuje kurzu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu RoseBelle, www.rosebelle.pl, z szerokim wachlarzem kolorystyki róż stabilizowanych, naturalnie świeżych przez min.2 lata. Do każdej zamówionej róży, kompozycji, bukieciku dołączony jest bilecik okolicznościowy.

Centrum ochrony prywatności