Sesja zdjęciowa, event, wesele z różą w tle

Dekoracje z róż stabilizowanych RoseBelle to nie tylko element aranżacji sal weselnych, bankietowych czy dobry pomysł na dekorację recepcji hotelowej. To również szansa na urozmaicenie sesji zdjęciowej.

Róż stabilizowanych można użyć jako rekwizytu podkreślającego charakter zdjęcia lub wykorzystać jako oryginalne tło.

Nasze indywidualne podejście pozwala nam na realizację najbardziej zaskakujących pomysłów. Wykonamy dla Was piękną ścianę lub łuk z róż, przy którym np. Młoda Para przyrzeknie sobie miłość, wierność… Co powiecie na imponującą ramę lub ściankę do zdjęć w czasie eventu, studniówki, przyjęcia weselnego, czy mniejsze dekoracje kwiatowe, które nadadzą wydarzeniu, sesji nutę elegancji, niepowtarzalności.

RoseBelleAranżacje z róż stabilizowanych mogą zawisnąć w pięknych ramach bezpośrednio na ścianie. Kolory mogą być dostosowane do Waszych potrzeb, pasujące do wystroju wnętrza, współgrające kolorystycznie i kompozycyjnie z każdym element.

Mając na uwadze fakt, że nasze róże nigdy nie więdną, mogą być zarówno pamiątka na wiele lat, jak i elementem wielokrotnego użytku przy sesjach zdjęciowych, trwałą dekoracją kwiatową na wielu imprezach.

W RoseBelle wszystko powstaje z dbałością o każdy szczegół, ale przede wszystkim tworzone jest z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *