Zainwestuj w dobre relacje. Wyjątkowe prezenty dla Twoich klientów

swiateczne prezenty

Wręczanie świątecznych upominków klientom stało się już tradycją w naszej kulturze. Jest to wyraz uznania i podziękowania za dotychczasową współpracę, jak również doskonała okazja do ocieplenia relacji biznesowych. Dobór „czegoś” odpowiedniego może stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy relacje te są mniej zażyłe, a bardziej oficjalne. Na co więc postawić? Rose Belle pomoże Ci wybrać wyjątkowe prezenty dla Twoich klientów.

Wyjątkowe prezenty dla Twoich klientów. Inspiracje od Rose Belle

Zanim podejmiesz decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego prezentu, zastanów się, ile wiesz o swoich klientach i jak wyglądają Wasze relacje. Jeśli znacie się dobrze i łączy Was coś więcej niż tylko wspólny biznes, możesz pokusić się o coś mniej oficjalnego. W innych przypadkach postaw lepiej na prezenty bardziej uniwersalne i eleganckie.

Świeca zapachowa, planer, zestaw kawy lub herbaty, a może jeszcze coś innego?

Tak naprawdę każda z wyżej wymienionych rzeczy będzie odpowiednim i uniwersalnym świątecznym upominkiem. Świeca zapachowa to nie tylko elegancki, ale i kreatywny podarunek, który wpływa na uczucie relaksu i odprężenia, będzie się więc miło kojarzyć. Na stronie Rose Belle w kategorii AROMATERAPIA znajdziesz kilka ciekawych propozycji, które przypadną do gustu każdej kobiecie, choć gest ten doceni także niejeden mężczyzna.

Dobrym pomysłem na świąteczny prezent dla Twojego klienta będzie również planer na kolejny rok. To sposób na to, by pamiętał o Tobie każdego dnia.

A jeżeli wiesz, że Twój klient lubi napić się dobrej kawy lub aromatycznej herbaty, taki zestaw z pewnością zrobi na nim wrażenie.

Jeśli natomiast szukasz prezentu nietypowego i efektownego, doskonałym wyborem będą kwiaty wieczne Rose Belle.  Taki podarunek to nie tylko miła pamiątka, ale i sposób na zdobycie lojalności klienta. Kwiaty bowiem są wyrazem szacunku, sympatii i zawsze dobrze się kojarzą. Podarowane w odpowiedniej formie będą doskonałe jako świąteczne prezenty dla Twoich klientów.

swiateczne prezenty

Jakie kwiaty wieczne wybrać na prezenty dla klientów?

Zapewne teraz zadajesz sobie to pytanie i zastanawiasz się, jakie kwiaty będą odpowiednie. W takich przypadkach zawsze odsyłamy do naszego artykułu Mowa kwiatów. Jak dobierać kwiaty odpowiednio do okazji?, w którym poruszamy bardzo istotną kwestię, jaką jest symbolika kwiatów. Ale! W przypadku Bożego Narodzenia nie wszystkie punkty zawarte we wspomnianym artykule obowiązują, ponieważ Święta te rządzą się swoimi prawami (czy raczej – barwami 😉). Dlaczego? Dlatego, że ich symbolem jest czerwień, którą zwykle odradzamy, gdyż zarezerwowana jest na miłosne wyznania. Tutaj jednak śmiało możesz wybrać ten kolor jako kolor przewodni na wyjątkowe świąteczne prezenty dla Twoich klientów i nie powinno to zostać niewłaściwie zinterpretowane.

swiateczne prezenty

Jeśli jednak nie jesteś do końca przekonany do czerwieni – nic straconego! Doskonale w tej roli sprawdzą się również wieczne róże białe lub w odcieniach granatu, bowiem są to kolory niezwykle eleganckie i biznesowe.

Jaka forma kwiatów będzie odpowiednia? Najczęściej wybierane na tę okazję są Flower Boxy oraz róże w szkle, ale decyzja należy do Ciebie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, co najlepsze!

kwiaty dla taty

Employer branding a świąteczne prezenty dla Twoich klientów

Niezależnie od tego, co wybierzesz, warto pamiętać o employer brandingu, czyli ekspozycji logo Twojej firmy na upominkach lub ich opakowaniu. To rozwiązanie sprawi, że będziesz postrzegany przez swoich klientów jako profesjonalista i esteta dbający o każdy szczegół. Dodatkowo wzmocni to przywiązanie do Twojej marki i nie pozwoli klientom (a także ich bliskim) o Tobie zapomnieć.