Przepraszam. Dziękuję. Gratuluję. Wieczne róże na każdą okazję

flower box na każdą okazję

O wiecznych różach pisaliśmy już wiele, niejednokrotnie wskazując na ich niewątpliwe zalety. Nasze kompozycje tworzymy z pasją, bo wiemy, ile radości przynoszą osobom obdarowanym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kwiaty pomagają w wyrażeniu uczuć i podkreśleniu ważnych chwil. Idealnie pasują na przeprosiny, nadają się na podziękowania i są wspaniałym nośnikiem słowa „Gratuluję”. Wieczne róże są na każdą okazję.

Kwiaty na przeprosiny

Popełniłeś błąd, który sprawił komuś przykrość i zastanawiasz się, jak go naprawić? Rose Belle przychodzi Ci z pomocą! Oczywiście, co do zasady, jesteśmy zdania, że każdy problem należy rozwiązać rozmową, wyjaśnieniem sytuacji i przeprosinami. Ale też uważamy, że warto do nich dołączyć coś jeszcze – mały upominek, który skradnie serce i poprawi humor obdarowanej osobie. Coś, co podkreśli słowa przeprosin i utwierdzi ją w przekonaniu, że warto wybaczać 😉. Tym „czymś” są oczywiście wieczne róże. Wybierając rodzaj kompozycji miej jednak na uwadze symbolikę poszczególnych kwiatów. To, kogo chcesz przeprosić i ile ta osoba dla Ciebie znaczy będzie dyktowało kolor. Pamiętaj, że każdy niesie ze sobą jakieś znaczenie. O tym, jakimi kolorami przepraszać i kogo, pisaliśmy więcej w artykule Kwiaty na przeprosiny.

kwiaty na przeprosiny

Wieczne róże w podzięce

Każdy w swoim życiu ma kogoś, komu chciałby za coś podziękować. Rodzicom za miłość, cierpliwość i  wychowanie; nauczycielom za trud nauczania; promotorowi za pomoc w napisaniu pracy dyplomowej. Jak dziękować? Z pewnością od serca! Ale w jaki sposób podkreślić naszą wdzięczność? No cóż, nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, gdy napiszemy, że najlepiej jest dziękować…kwiatami!

Nie raz już udowodniliśmy, że kwiaty, zwłaszcza róże i zwłaszcza wieczne, są idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję. Pamiętaj jednak, że decydując się na zakup kwiatów w podziękowaniu, również powinieneś wziąć pod uwagę ich symbolikę. Jeśli zbliża się Twój ślub i chcesz w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom za wszystko, co dla Ciebie uczynili – zerknij w nasz artykuł Podziękowania dla Rodziców i sprawdź, jakie kompozycje na tę okazję sprawdzą się najlepiej. Natomiast jeśli przed Tobą obrona pracy dyplomowej i chciałbyś wyrazić wdzięczność za wsparcie w jej napisaniu dla Twojego promotora – wiele przydatnych informacji znajdziesz w artykule Kwiaty dla promotora po obronie pracy dyplomowej. O podziękowaniach dla nauczycieli pisaliśmy przy okazji Dnia Nauczyciela, który był całkiem niedawno.

kwiaty w podziękowaniu

Kwieciste gratulacje

Podarowanie kwiatów w ramach gratulacji to gest, który liczy się podwójnie 😉. To najlepszy dowód na to, że kibicujesz danej osobie i cieszysz się z jej sukcesów – czy to na polu prywatnym, czy zawodowym. Czego najczęściej gratulujemy? Narodzin Dziecka (pisaliśmy o tym w artykule Wieczne kwiaty. Gratulacje z okazji narodzin dziecka), zdanych egzaminów, nowej pracy, awansu czy innej niecodziennej sytuacji. Wręczenie wiecznych róż z takich okazji to doskonały sposób na ich podkreślenie, wyrażenie dumy i podziwu. Podobnie jak w poprzednich przypadkach i tutaj musisz zwrócić uwagę na znaczenie kolorów kwiatów. Z pomocą przyjdzie Ci nasz mały poradnik Mowa kwiatów. Jak dobierać kwiaty odpowiednio do okazji?

kwiaty na baby shower

 

Niezależnie od tego, komu i w jakich okolicznościach chciałbyś wręczyć prezent, wieczne róże będą zawsze idealne. Dzięki nim możesz wyrazić skruchę, okazać wdzięczność czy pokazać, że cieszysz się razem z bliskimi ich szczęściem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze możesz być blisko i osobiście pokazać, co czujesz. Dlatego wychodzimy Ci naprzeciw i oferujemy kwiaty z dostawą pod same drzwi! Pomyśl sobie, ile radości z tego zaskoczenia możesz podarować bliskim! Rose Belle to pomysł na uśmiech 😊.