Flower Box jako pomysł na prezent

flower box na prezent

Flower Box to, w prostym tłumaczeniu, pudełko z kwiatami. W ostatnich latach ta forma bukietu stała się bardzo popularna. I nic dziwnego – Flower Box jako pomysł na prezent jest wprost idealny. W czym tkwi jego fenomen?

Flower Box – moda na nowoczesne bukiety

Kwiaty w pudełku to doskonała alternatywa dla ciętych roślin, innowacyjna i jednocześnie elegancka. Pewnie dlatego są tak chętnie wybierane niemal na każdą okazję. Flower Boxy niosą ze sobą subtelną wiadomość mówiącą, jak ważna jest dla Ciebie obdarowana osoba. To sprawia, że ta forma dostępna jest w coraz większej ilości kwiaciarni. Należy jednak pamiętać, że większość z nich proponuje kwiaty cięte, które po kilku dniach zwyczajnie więdną, w dodatku ich pielęgnacja bywa kłopotliwa. Jest jednak sposób na to, by można się było cieszyć dłużej tak wyjątkowym podarunkiem. Jaki?

flower box na prezent

Wieczne kwiaty we Flower Boxie

Rose Belle znalazło sposób, by wydłużyć trwałość żywych kwiatów do minimum 2 lat. Dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji zachowują one swój urok i czar, a w dodatku nie wymagają specjalnej pielęgnacji, o czym pisaliśmy w artykule Jak dbać o kwiaty wieczne Rose Belle?.

To, że są piękne, to jedno. Ich przedłużona żywotność – to drugie. Praktyczna „bezobsługowość” – trzecie. Ale to nie koniec ich niewątpliwych zalet! Więcej o ich sekrecie możesz przeczytać na naszym bloguRose Belle – coś więcej niż bukiet. Moc wiecznych kwiatów.

flower box na prezent

Flower Box jako pomysł na prezent. Na jakie okazje?

Na wszystkie! Ich różnorodność w naszej ofercie pozwala na dopasowanie kwiatów właściwie na każdą okoliczność. Pamiętaj jednak, że każdy kolor róż „coś” symbolizuje.

Czerwień jest zarezerwowana do miłosnych wyznań. Róż w różnych odcieniach jest idealny dla ukochanej, ale równie dobrze możesz go wręczyć mamie czy siostrze. To bardzo kobiecy kolor, dlatego też często wybierany jest od przyjaciółki dla przyjaciółki. Podobne znaczenie niesie też kolor herbaciany. Natomiast biel nadaje się bardziej dla kobiety, do której masz neutralny stosunek.

Wybór odpowiedniego koloru kwiatów powinno więc warunkować to, dla kogo mają być one przeznaczone. Jeśli nie chcesz popełnić faux-pas, sprawdź, jak dobierać kwiaty odpowiednio do okazji.

flower box na prezent

Niemniej jednak Flower Box jako pomysł na prezent sprawdzi się świetnie na każdą okazję. Urodziny, imieniny, rocznice, podziękowania czy gratulacje – każdy powód jest dobry, by w ten sposób wyrazić swoje uczucia.

Kwiaty wieczne zachwycają swym wyglądem przez długie miesiące i budzą wspomnienia. Warto więc zadbać o to, by były one jak najpiękniejsze 😊.