Pięknych Świąt życzy Rose Belle

Grudzień jest miesiącem niezwykłym. W grudniu żyjemy bardzo intensywnie, rozmyślając nie tylko o uciechach stołu, o tym, jak sprawić przyjemność najbliższym, lecz także o tym, jak zmienić swój dom na tych kilkanaście wyjątkowych dni.

Świąteczne trendy zmieniają się często, mimo, że bazują na tradycyjnych ozdobach. Każdego roku pojawiają się nowe sposoby tworzenia kompozycji, zmienia się kolorystyka ozdób na choinkę, a nawet na scenę wkraczają zupełnie nowe motywy.

W tym roku także RoseBelle może mieć swój skromy wkład w czar Waszych domów. Ten, kto ceni sobie ręcznie wykonywane ozdoby z pewnością nie przejdzie obojętnie obok naszych bożonarodzeniowych kompozycji. Bueo Natale i La Stella dostępne są w naszym sklepie internetowym. To delikatne, klasyczne w formie kreacje, które pięknie prezentują się na świątecznym stole, sprawdzą się w dziecięcym pokoju, restauracji czy hotelowym lobby.

bueo1

Propozycję wyjątkową stanowi natomiast La Candelina, która piękno łączy z funkcjonalnością. Kompozycja ta występuje aż w czterech wariantach kolorystycznych, każda z ręcznie malowaną bombką, każda ręcznie układana. La Candelina dostępna jest na stacjach benzynowych, w sklepach sieci Aligator oraz w siedzibie RoseBelle w Opolu.

candelina1

Sami zobaczcie, jak pełne uroku mogą być Święta z RoseBelle. Mamy nadzieję, że uda nam się zainspirować Was do stworzenia różano-świąteczej atmosfery w Waszych domach.