Jak przygotować wigilijny stół? Wigilijne inspiracje RoseBelle

Wigilijne inspiracje

Dekoracja stołu na wigilię

Kiedy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka chcemy, by wszystko było doskonałe: smak wigilijnych potraw, choinka, biel obrusa na stole, stroje nasze i dzieci. Przecież to najpiękniejszy wieczór w roku. W naszych sercach panuje pokój a na twarzach gości uśmiech. Na jeden dzień zapominamy i problemach, o niedostatkach, o świecie. W tym czasie nie ma znaczenia, czy do stołu zasiadają 2, 4 czy 16 osób. Stół musi wyglądać pięknie, tak jak musi pojawić się na nim karp, uszka i kapusta z grzybami.

Czasem naprawdę niewiele trzeba, by wigilijny stół zachwycał. Wystarczy płomień świecy, zapach sianka, błysk lampy w wypolerowanych sztućcach, gałązka jodły czy aromatyczne laski cynamonu. Jednak każdy z nas pragnie, by podczas wigilii wystrój był wyjątkowy, niepowtarzalny.

Wigilijne inspiracje

 

Dzięki RoseBelle stworzycie Państwo niezwykły świąteczny stół, który na długo zapadnie w pamięć. Delikatne główki róż stać się mogą ozdobą jodłowego wieńca, dekoracją zastawy a nawet choinki. Płatki róż to cudowne uzupełnienie kolorystyki obrusa. A świąteczna kolekcja kompozycji idealnie zaprezentuje się zarówno w sypialni, jak i salonie. Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię i poddać się czarowi RoseBelle.