Co kupić na dzień kobiet? Prezent na 8 marca

Pan Marzec pięknie się wystroił i z bukietem róż wyruszył na poszukiwanie kobiet. Gdyż każda kobieta zasługuje na to, aby za jej dobroć, piękno, wrażliwość i oddanie ofiarować królewskie berło, najpiękniejsze jakie natura nam dała…królową kwiatów, Różę.

W Polsce każdy dżentelmen, dziadek, wnuczek, mąż, ojciec i syn wie, że 8 marca do domu bez kwiatów nie wraca się (uwaga OSTRZEŻENIE).

Nie tylko w Polsce świętuje się 8 marca Dzień Kobiet to również oficjalne święto w Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Kamerunie, Chinach, Kubie, Włoszech, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mongolii, Czarnogórze, Rumunii, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie i Zambii.

Bardzo hucznie obchodzi się to święto we Włoszech. Przygotowania trwają na długo przed tym wyjątkowym dniem, okleja się miasto plakatami i ulotkami przypominającymi o tym pięknym wydarzeniu. Tego dnia nie tylko mężczyźni obsypują Panie podarunkami, kobiety również robią sobie wzajemnie niespodzianki.
W Chinach z okazji Dnia Kobiet, Panie dostają pół dnia wolnego od pracy. W sklepach w tym czasie mogą skorzystac z wielu zniżek.
W Armenii kobiety świętują nie jedne dzień a cały miesiąc od 8 marca do 7 kwietnia.
W Rumunii i Portugalii Panie tego dnia wolą bawić się jedynie w swoim gronie. Spotykają się na przyjęciach, uroczystych obiadach, na które mężczyznom wstęp jest wzbroniony.
Rosjanie w dniu święta płci pięknej, wręczają im akcję srebrzystą, gdyż to najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe drzewo świata.
W Tunezji zaś kobiety świętują nie 8 marca, a 13 sierpnia. W Iranie świętowanie Dnia Kobiet jest zabronione. Wietnamczycy postanowili „czcić” swoje Panie dwukrotnie 8 marca i 20 października, wręczają im w tych dniach…nic innego jak goździki, niczym w Polsce w czasach PRL-u, Polki jeszcze otrzymywały paczkę rajstop i kawę.

Kwiaty na dzien kobiet

Dziś Panowie mogą w Dniu Kobiet, wykazać się niezwykłą elegancją i wręczyć niepowtarzalne, stabilizowane róże w pudełku RoseBelle. Nasza oferta zadowoli z pewnością każdą kobietę, zachwycą ją kompozycje, które wykonujemy z stabilizowanych róż i stabilizowanych dodatków zielonych, niezwykle eleganckie różyczki zamknięty w brylancie, czy bukiety, które możemy skomponować z szerokiego wachlarza kolorów.

Drodzy Panowie róże stabilizowane RoseBelle to nie tylko piękny wybór, to niezwykle trwały wybór. Nasze róże zachowują swój urok przez min. 2 lata, to bardzo dobra inwestycja, przekonacie się, gdy spojrzycie w błyszczące z zachwytu oczy obdarowanej, gdy na jej twarzy piękny uśmiech będzie gościł, a serce wypełni radość. Bezcenne uczucia.