Boxy kwiatowe z wiecznych róż

Kosze kwiatów, boxy kwiatowe, oszałamiające bukiet, która kobieta o tym nie marzy? Czar działa szczególnie mocno, jeśli kwiaty pozostają świeże dłużej niż kilka…dni, tygodni, może nawet miesięcy? Czy to możliwe? Oczywiście, jeśli używamy wiecznych róż, które poddane zostały stabilizacji.

Wieczne róże i boxy kwiatowe?

Stabilizowane kwiaty wykorzystuje się z powodzeniem do tworzenia boxów kwiatowych. Użycie wiecznych róż sprawia, że można się cieszyć nimi przez przynajmniej dwa lata. Trwałość kwiatów to nie ich jedyny atut, przez stabilizację stają się mniej wrażliwe i łatwiejsze do transportu.

boxy kwiatowe
boxy kwiatowe

Boxy kwiatowe jako prezent?

Jak najbardziej! To uniwersalny podarunek na urodziny, Dzień Matki, jako podziękowanie i wiele innych okazji. Jako dodatek do pierścionka zaręczynowego, zachwyci świeżo upieczoną narzeczoną, jako prezent „z przeprosinami” zmiękczy każde serce. Piękny, pastelowy box zauroczy młodą parę, której zostanie sprezentowany. Boxy różnią się pod względem wielkości, ilości i rodzaju użytych kwiatów i materiału, z którego wykonano pudełko.

box jako prezent
box jako prezent

Flowerboxy jako dekoracja?

Boxy ze stabilizowanych kwiatów świetnie sprawdzają się jako element dekoracyjny. Pasują zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza i są nie tylko zachwycającą ozdobą, ale także trwałą. Pastelowe boxy dodają subtelnej elegancji, kontrastowe, czarno-czerwone nadają pomieszczeniom energetycznej nuty.

boxy dekoracyjne
boxy dekoracyjne

Boxy kwiatowe w restauracji, hotelu, firmie

Flowerboxy są nie tylko piękną, ale i praktyczną dekoracją wnętrz hotelowych i restauracyjnych. Nie muszą być często wymieniane, nie potrzebują wody i specjalnej pielęgnacji. Ich trwałość  oznacza oszczędność kosztów i ograniczenie odpadów. Będą oryginalną ozdobą na weselnych stołach, nadadzą sali wyjątkowego charakteru i z pewnością będą podziwiane przez weselnych gości.

Boxy – uniwersalne i nowoczesne

Boxy kwiatowe ze stabilizowanych kwiatów  zdobywają coraz więcej fanów, ponieważ są imponujące i sprawdzają się w każdej sytuacji. Są świetnym pomysłem na prezent i niespodzianką dla najbliższej osoby. To pudełka z wyjątkowymi kwiatami, które zawojują już na zawsze wasze serca.

flowerbox
flowerbox