Dekoracje na lato

Lato to kolory – piękne, żywe, tworzące atmosferę lekkości . Jak sprawić, aby wnętrze domu emanowało radością i każdy czuł się w nim zrelaksowany? Zobaczcie, jak możecie w łatwy sposób stworzyć zachwycające dekoracje na lato!

Wpuść do domu powietrze!

Ciężkie zasłony i puchate narzuty mogą spokojnie poczekać na chłodniejsze pory roku. Teraz ważne jest światło i świeże powietrze. Okno pozbawione tekstyliów będzie wyglądało lekko, a jeśli na parapecie ustawimy kwiaty, w naszym domu poczujemy zupełnie nową energię.

Żyj kolorowo!

Dla wielbicieli żywych barw lato jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Przyroda darowuje nam kaskadę soczystych kolorów i jest prawdziwą inspiracją na dekoracje na lato. Wzorzyste poduszki, lekkie narzuty, świeczki, cotton balls, to wszystko wygląda świetnie w turkusie, różu, czerwieni, żółci, intensywnej zieleni. Fani pasteli, mogą stworzyć delikatną dekorację, która zachwyci wszystkich gości.

dekoracje na lato
dekoracje na lato

 Dekoracje na lato i kwiaty, kwiaty, kwiaty…

Rośliny są nieodłącznym elementem letniej dekoracji. Kwiaty doniczkowe, aromatyczne zioła, bukiety polnych kwiatów, kompozycje z wiecznych róż, każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszych zdjęciach widzicie boxy z kwiatów, które poddano stabilizacji. Dzięki temu nie tylko pozostają ponad dwa lata świeże, ale także nie wymagają wody i żadnej pielęgnacji. Stabilizowane róże są wyjątkowym elementem letniej dekoracji, pozostawiając szeroką przestrzeń naszej kreatywności.

dekoracje ze stabilizowanych róż
dekoracje ze stabilizowanych róż

Zapachy

Lato ma słodki zapach kwiatów i owoców, morskiej bryzy i skóry rozgrzanej słońcem. Gorący wieczór będzie jeszcze bardziej nastrojowy, jeśli zapalimy świecę o świeżej cytrusowej, lub kwiatowej nucie. Szeroki wybór zapachów sprawia, że spełni się każde nasze „zapachowe marzenie”.

zapachy na lato
zapachy na lato

Letnie przyjęcie

Chętnie zapraszacie gości na ogrodowe party? To wspaniała okazja, aby zaprezentować swoje dekoratorskie talenty. Dajcie się ponieść fantazji i kreatywności, wykorzystując przede wszystkim elementy, które macie w domu: barwne obrusy, lampiony, sznury cotton balls, kwiaty. Ponury taras zamieni się szybko w bajkowe miejsce, w którym królować będzie zabawa i dobry humor.