Prezent na Dzień Nauczyciela

Zbliża się koniec września, a już wkrótce będziemy świętować Dzień Nauczyciela. Każdego roku pojawia się pytanie: czy nauczyciel powinien dostawać z tej okazji prezenty? Nie jest to oczywiście obowiązkiem, niektórzy nauczyciele są wręcz zażenowani wręczanymi podarunkami, szczególnie jeśli są wyjątkowo kosztowne. Jesteśmy zdania, że wspólny prezent na dzień nauczyciela będzie miłym podziękowaniem za niełatwą nauczycielską pracę. Liczy się pomysł, czasami zrobiony przez dzieci album ucieszy bardziej, niż bon podarunkowy do perfumerii. Kwiaty są jednak świetne na każdą okazję, także na tę, przypadającą 14 października.

Kwiatowe podarunki dla nauczycieli

Jakie kwiaty wybrać? Polecamy stabilizowane róże i kompozycje ze stabilizowanych kwiatów, które zachwycają nie tylko estetyką, ale i trwałością. Wybór jest ogromny, jeśli chodzi sposób aranżacji, rodzaj i kolor kwiatów.

Rożki kwiatowe

Rożki z różą cieszą się niezmienną popularnością przed Dniem Nauczyciela, być może dlatego, że kształtem przypominają trochę rożek ze słodyczami pierwszoklasisty:) W naszym rożku umieszczona jest wspaniała główka stabilizowanej róży na drewnianej podstawie. Każdy rożek ukrywa w swoim wnętrzu małą niespodziankę od Rose Belle.

prezent na dzień nauczyciela
prezent na dzień nauczyciela

Kompozycje w szkle

Co można postawić na nauczycielskim biurku? Świetnie zaprezentuje się róża w szklanej kuli, na drewnianej podstawce. Kwiat ze stabilizowanymi dodatkami wygląda delikatnie,  jednak przyciąga uwagę jak „jedyna róża” z książki o małym Księciu.

kompozycja w szkle
kompozycja w szkle

Brylant na miarę ulubionej nauczycielki

Małe a cieszy? Róża w brylancie jest wyjątkowym prezentem, który roztacza prawdziwy czar. Może być dodatkiem do innego prezentu, albo zauroczyć jako główny bohater. Kiedy otworzy się pudełeczko, naszym oczom ukazuje się główka róży w wybranym kolorze. Można dodać do tego kartę z podziękowaniami.

róża w brylancie
róża w brylancie

 Boxy kwiatowe

Większe, mniejsze, z różami, goździkami, hortensjami…asortyment Rose Belle wciąż się powiększa, a flowerboxy należą do ulubionych produktów naszych klientów. Panie nauczycielki z pewnością ucieszą się z cudownych kompozycji z róż, goździków i tuberoz, albo z pojedynczych róż we flokowanych pudełkach. Trwałe kwiaty będą długo przypominały o wdzięcznych uczniach

boxy z różami
boxy z różami

Najważniejszy prezent na Dzień Nauczyciela

Co dodać do kwiatów? Podziękowanie, ciepłe myśli i słowa. Nauczyciele cieszą się, kiedy czują, że ich praca została doceniona, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie. Dzięki nim szkoła staje się przyjemniejszym miejscem, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie. My, już dzisiaj mówimy…dziękuję.