Kompozycje kwiatowe w szkle

Kiedy za oknem robi się zimno, szaro i ponuro potrzebujemy przytulnego wnętrza. Możemy w nim wypoczywać, oddawać się swoim pasjom i marzyć o wiośnie:) . Klimatyczne światło, puszyste narzuty, lampiony i świece, kosze z owocami i jesienne kwiaty oraz kompozycje kwiatowe w szkle sprawią, że nawet w deszczowy dzień nie zabraknie nam pozytywnej energii.

Jakie dekoracje na jesień?

Co sprawi, że nasze mieszkanie zamieni się w jesienną krainę? Ciepłe kolory:  odcienie brązu, pomarańczowy, żółty i czerwony dodają dużo ciepła, a równocześnie mocy. Dekoracje z szyszek, kasztanów i dyni w prosty sposób zmienią nasze otoczenie.

Kwiaty w jesiennym domu

Kwiatów nie powinno zabraknąć nigdy, także jesienią. To czas wspaniałych wrzosów, astrów, chryzantem i bajecznej miechunki. Zarówno rośliny w doniczkach, jak i bukiety świeżych kwiatów, wianki z kwiatów i szyszek, aranżacje z suszonych kwiatów – możliwości jest wiele, więc możemy popisać się prawdziwą fantazją i kreatywnością.

kompozycje kwiatowe w szkle
kompozycje kwiatowe w szkle

Kompozycje z wiecznych kwiatów

Stabilizowane kwiaty są zawsze dobrym wyborem. Poprzez swoją trwałość i nieskomplikowaną pielęgnację (a praktycznie jej brak),  są idealnym towarzyszem długich jesiennych i zimowych wieczorów. Pośród różnorodnych form i wzorów każdy znajdzie coś dla siebie, ale szczególny klimat tworzą kompozycje kwiatowe w szkle.

wieczne róże w szkle
wieczne róże w szkle

Kompozycje kwiatowe w szkle

Kwiaty za szkłem wydają się jeszcze piękniejsze, gładka powierzchnia odbija światło i dodaje im otoczki tajemnicy. Kompozycje kwiatowe z Rose Belle są idealnym prezentem na każdą okazję i uniwersalnym elementem dekoracji. Małe szklane kule z główką róży, „doniczki” z mlecznego szkła, strzeliste butelki, czy wazony z miejscem na świecę – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. W chwilach, kiedy potrzebujemy spokoju i wytchnienia, ich piękno przywoła uśmiech na twarzy, a może także kilka promieni słońca 🙂