„Prezent z sercem” w czasach pandemii

Jesień przyniosła nam kolejną falę pandemii i nie mamy innego wyjścia, jak żyć z dnia na dzień, zachowując ostrożność i akceptując ograniczenia. Wątpliwości i strumień przeciwstawnych informacji nie powinno przesłonić nam jednego – troski o bezpieczeństwo swoje i innych. Empatia nabrała nowego wymiaru, teraz bywa nią ograniczenie bezpośredniego kontaktu z rodzicami czy dziadkami. Ryzyko zakażenia jest zbyt duże, aby wchodziły w grę nieprzemyślane działania.

Jak wygląda praca w Rose Belle?

Przede wszystkim zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Dbamy nie tylko o zdrowie naszego zespołu, ale także naszych klientów. Ograniczamy kontakty w obrębie firmy, pracujemy nad produktami przestrzegając  zasad higieny i wymogów sanitarnych.

bezpieczny prezent
bezpieczny prezent

W czasie pandemii potrzebne są kwiaty?

Jak najbardziej! Kiedy częściej pozostajemy w domu, potrzebujemy piękna i świeżości, które przyciągają naszą uwagę i pozwalają myśleć o słońcu, wiośnie i pozytywnych zmianach. Rośliny przekierowują nasz umysł na jaśniejsze myśli, kontakt z nimi jest jak plaster na duszę, którego w tym roku potrzebujemy wyjątkowo.

Czy teraz ktoś myśli o prezentach?

Odwiedzanie centrów handlowych stało się kłopotliwe, nie tylko z powodu ryzyka zakażenia, ale także maseczek, które są chyba dla każdego uciążliwe. Nie ma jednak wątpliwości, że maseczki nosić trzeba.  Jeśli nie chcecie spędzać z nimi dłuższego czasu, to odwiedzajcie sklepy online – w ten sposób unikniecie wielu niedogodności, a potrzebne rzeczy dostaniecie wygodnie do domu. Tak właśnie robią nasi klienci – zamawiają podarunki dla bliskich osób i przekierowują je bezpośrednio do obdarowanych.

bezpieczna wysyłka
bezpieczna wysyłka

Prezent z sercem

Drobny upominek w postaci pojedynczej róży, czy imponujący box z wiecznymi kwiatami? W obu przypadkach niespodzianka będzie ogromna. W czasach, gdy kontakt z drugim człowiekiem bywa zagrożeniem, podarunek bywa symbolem pamięci, ciepłych uczuć i wsparcia. Do kwiatów możemy dodać karteczkę z dedykacją, któż nie ucieszy się z kilku słów sympatii czy miłości?

prezent z sercem
prezent z sercem

Święta  w czasach Koronawirusa?

Do Bożego Narodzenia pozostały jeszcze dwa miesiące, ale już teraz mamy pewność, że święta nie będą takie, jak wcześniej. Być może nie będziemy mogli spędzić ich z bliskimi, ale już wcześniej zatroszczmy się o ich dobre samopoczucie, zamówmy „prezenty z sercem”, które będą cieszyły ich oczy, jeszcze długo po świętach. Wieczne kwiaty będą świetnym wyborem. Prawdziwy prezent z sercem:)