Prezenty świąteczne z Rose Belle

Oferta świąteczna
Oferta świąteczna

Już wkrótce święta, a na naszej stronie moc nowych produktów, które nadadzą świętom wyjątkowego kolorytu. W tym roku króluje u nas różnorodność wzoru i koloru – kompozycje w złocie i srebrze, ale także kwiaty w naturalnych pastelowych kolorach połączone ze szkłem i jasnym drewnem.

 Prezenty świąteczne – bajeczne kompozycje w szkle

Kompozycje w szkle cieszą się u nas niesłabnącą popularnością, dlatego wciąż wprowadzamy nowe modele. Każdy model dostosowujemy do potrzeb klientów i obecnych trendów. Wielbicielom prostych form oferujemy kompozycje Box Glass w szklanych „donicach” ze złotymi lub srebrnymi różami. Mogą być one prezentem zarówno dla pań, jak i dla panów, nadając wnętrzu nowoczesnej elegancji. Jeżeli chcemy sprawić przyjemność subtelnej osobie, która lubi naturalne materiały, to proponujemy przyjrzeć się świątecznej kompozycji Glass na drewnianej podstawie oraz świątecznej kompozycji w ramce, ta ostatnia już swoim kształtem nastraja nas świątecznie. Osoby lubiące historię o Małym Księciu, z pewnością zachwycą się kompozycją w szklanej tubie, która wygląda bardzo tajemniczo i pięknie.

Prezenty świąteczne z Rose Belle
Prezenty świąteczne z Rose Belle

Ukwiecona choinka? Czemu nie?

W tym roku poszerzamy naszą ofertę wspaniałych szklanych bombek. Mogą one być zawieszone na choince, na specjalnym stojaku, albo np. na oknie. Oprócz pojedynczych bombek ze złotymi, srebrnymi lub czerwonymi stabilizowanymi różami, mamy też zestawy 6 bombek w kolorze, białym różowym lub czerwonym. Z pewnością jest to prezent unikatowy, z którego ucieszy się każda obdarowana osoba.

Bombki z kwiatami
Bombki z kwiatami

Świąteczne boxy – prezent z gwarancją zachwytu

Nie musimy wam przedstawiać naszych boxów kwiatowych, są one od lat wizytówką Rose Belle. W tym sezonie mamy jednak nowych kwiatowych bohaterów – świąteczne Mini Boxy ze srebrnymi i złotymi dodatkami, a także świąteczne Boxy DeLuxe. Te niezwykłe kompozycje we flokowanych pudełkach mogą być niecodziennym podarunkiem dla tej wyjątkowej osoby – żony czy mamy i ozdabiać wnętrze nie tylko w czasie świąt.

Prezenty świąteczne – jeśli nie macie jeszcze pomysłów, skorzystajcie z naszych inspiracji!

box świąteczny
box świąteczny