Dekoracje świąteczne

Boże Narodzenie  zbliża się wielkimi krokami, czy jesteście już w świątecznym nastroju? Jeżeli nie, to zadbajcie o to, aby wasz dom stał się przytulny i klimatyczny, a radość z nadchodzących świąt szybko się pojawi.

Pomysł na dekoracje świąteczne

Jeśli nie wiecie od czego zacząć, pomyślcie co jest dla was ważne: kolor, który będzie dominował, oświetlenie, a może jakiś jeden przewijający się element? Czy ma być to subtelna dekoracja, czy wprost przeciwnie – prawdziwy świąteczny przepych? Możecie zainspirować się zdjęciami z Internetu, albo pomyśleć, co Wam w duszy gra. Tutaj nie ma reguł i zasad, można pozwolić sobie na magię i słodycz w każdej ilości 🙂

świąteczne boxy

Kolorowe święta

Klasyczne kolory świąt to czerwień i złoto, ale równie pięknie wyglądają biało-srebrne dekoracje, albo w jasnych pastelowych odcieniach. Ale nie ograniczajmy się do kilku kolorów, równie dobrze można ozdobić pokój fioletowymi akcesoriami czy ograniczyć się do kolorów natury. Najważniejsza zasada: musi podobać się Wam i to Wy musicie czuć się dobrze w takim otoczeniu.

Świąteczna choinka

Taka sama reguła obowiązuje przy dekoracji choinki…żadnych reguł. Drzewko może być udekorowane klasycznie bombkami, ale wspaniale wyglądają też nietypowe ozdoby: papierowe lub słomiane gwiazdy, koronkowe aniołki, czy piernikami. Choinki ozdobione jedynie dużą ilością światełek także wyglądają klimatycznie. Na naszych drzewkach nie zabraknie bombek ze stabilizowanymi różami, wyglądają one pięknie i nie przekwitną do kolejnych świąt:)

świąteczna dekoracja od Rose Belle

Świąteczne dekoracje ze stabilizowanych róż

Jak co roku polecamy świąteczne produkty ze stabilizowanych kwiatów, które są unikatowymi ozdobami nie tylko na okres Bożego Narodzenia. Oprócz bajecznych bombek, przygotowaliśmy eleganckie boxy, a także różnorodne kompozycje w szkle. Mogą być one ozdobą mieszkania, biura, a także wigilijnego stołu, a po świętach dalej cieszyć swoją świeżością i pięknem.