Gratuluję, dziękuję, będę tęsknić, przepraszam…

Już za nami piękny maj, ale za to coraz bliżej wakacje, słońce, lato…lato. Zanim jednak rozpłyniemy się w wakacyjnych marzeniach, czerwiec rozpoczniemy od złożenia życzeń wszystkim Dzieciom w dniu ich święta (to Wasz miesiąc).

BUKIECIK
Wszystkiego najlepszego… Szczęścia i radości moc… Ciepłego słoneczka co dzień… Kolorowych snów co noc…

Mając na uwadze, że wszyscy gdzieś skrywamy w sobie dziecko, świętujmy z naszymi pociechami, obsypujmy się prezentami, słodkimi wyznaniami i pięknymi kwiatami. A gdy euforia świętowania minie, zaplanujmy kolejne ważne wydarzenie tego miesiąca, koniec roku szkolnego.

Za 22-23 dni nasze dzieci rozpoczynają wakacje, więc najwyższy czas zastanowić się nad “Podziękowaniami dla nauczycieli” uważamy, że najlepszą formą są kwiaty: piękny gest, który nie wprawi w zakłopotanie.

KOMPOZYCJEJak zawsze RoseBelle w takiej sytuacji staje na wysokości zadania. Znajdziecie u nas bajecznie kolorowe kompozycje
(Kompozycje kwiatowe, Kompozycje special) z stabilizowanych róż oraz stabilizowanych dodatków zielonych, czyli cała kompozycja nie wymaga pielęgnacji, nie wywoła alergii i długo, długo… będzie przypominała o ukochanych uczniach.

Zazwyczaj rodzice dzieci kończących III, VI klasę szkoły podstawowej, III klasę gimnazjum pragną podziękować wychowawcy klasy w sposób wyjątkowy, szukają “okazałego” prezentu. Dla Was również mamy propozycję, która zachwyci każdego wychowawcę: róże stabilizowane wkomponowane w eleganckie, ręcznie wykonane pudełko, któremu uroku dodaje satynowa tasiemka (GiftBox Plus). Przestrzeń w pudełku podzielona jest na dwie części: GIFTBOX RB– jedną wypełniają róże w 2 drewnianych osłonkach, tworzących jedną dużą kompozycję lub dwie mniejsze
– drugą przestrzeń możecie zagospodarować własnoręcznie, wkładając np. liściki od uczniów z podziękowaniami, oryginalny breloczek z dedykacją, bransoletkę, korale wykonane przez dzieci, karnet do kina, czy teatru.

 

Drodzy Rodzice, czasu do zakończenia roku szkolnego zostało niewiele, ale na szczęście sklep RoseBelle jest w zasięgu ręki całą dobę.

Zapraszamy na wyjątkowe zakupy, po ręcznie wykonane upominki, po prezenty od serca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *