Gratuluję, dziękuję, będę tęsknić, przepraszam…

Już za nami piękny maj, ale za to coraz bliżej wakacje, słońce, lato…lato. Zanim jednak rozpłyniemy się w wakacyjnych marzeniach, czerwiec rozpoczniemy od złożenia życzeń wszystkim Dzieciom w dniu ich święta (to Wasz miesiąc).

BUKIECIK
Wszystkiego najlepszego… Szczęścia i radości moc… Ciepłego słoneczka co dzień… Kolorowych snów co noc…

Mając na uwadze, że wszyscy gdzieś skrywamy w sobie dziecko, świętujmy z naszymi pociechami, obsypujmy się prezentami, słodkimi wyznaniami i pięknymi kwiatami. A gdy euforia świętowania minie, zaplanujmy kolejne ważne wydarzenie tego miesiąca, koniec roku szkolnego.

Za 22-23 dni nasze dzieci rozpoczynają wakacje, więc najwyższy czas zastanowić się nad „Podziękowaniami dla nauczycieli” uważamy, że najlepszą formą są kwiaty: piękny gest, który nie wprawi w zakłopotanie.

KOMPOZYCJEJak zawsze RoseBelle w takiej sytuacji staje na wysokości zadania. Znajdziecie u nas bajecznie kolorowe kompozycje
(Kompozycje kwiatowe, Kompozycje special) z stabilizowanych róż oraz stabilizowanych dodatków zielonych, czyli cała kompozycja nie wymaga pielęgnacji, nie wywoła alergii i długo, długo… będzie przypominała o ukochanych uczniach.

Zazwyczaj rodzice dzieci kończących III, VI klasę szkoły podstawowej, III klasę gimnazjum pragną podziękować wychowawcy klasy w sposób wyjątkowy, szukają „okazałego” prezentu. Dla Was również mamy propozycję, która zachwyci każdego wychowawcę: róże stabilizowane wkomponowane w eleganckie, ręcznie wykonane pudełko, któremu uroku dodaje satynowa tasiemka (GiftBox Plus). Przestrzeń w pudełku podzielona jest na dwie części: GIFTBOX RB– jedną wypełniają róże w 2 drewnianych osłonkach, tworzących jedną dużą kompozycję lub dwie mniejsze
– drugą przestrzeń możecie zagospodarować własnoręcznie, wkładając np. liściki od uczniów z podziękowaniami, oryginalny breloczek z dedykacją, bransoletkę, korale wykonane przez dzieci, karnet do kina, czy teatru.

 

Drodzy Rodzice, czasu do zakończenia roku szkolnego zostało niewiele, ale na szczęście sklep RoseBelle jest w zasięgu ręki całą dobę.

Zapraszamy na wyjątkowe zakupy, po ręcznie wykonane upominki, po prezenty od serca.