Biżuteria z żywicy – na każdą porę roku

Biżuteria, podobnie jak ubiór, podlega zmieniającym się porom roku. Na wiosnę i w lecie nosimy ozdoby zrobione z lżejszych materiałów, wielokolorowe, lekkie. Długość naszyjników dostosowana jest do głębszych dekoltów letnich sukienek i delikatnych bluzek. Jesienią i zimą możemy pozwolić sobie na bardziej masywną biżuterie, która pasuje do grubych swetrów i ciepłych sukienek.
Jeżeli zaś szukacie czegoś, co wygląda świetnie przez cały rok i dostosuje się do zmieniającej się garderoby, to polecamy Wam biżuterię z żywicy.

biżuteria z żywicy
biżuteria z żywicy

Biżuteria z żywicy – dla wielbicieli unikatów

Akcesoria te są nie tylko oryginalne i piękne, ale także unikatowe. Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie i nie ma dwóch, które byłyby identyczne. Ponieważ używa się do ich tworzenia na ogół naturalnych produktów, takich jak mech, bursztyny, kwiaty, liście, wyklucza to powtarzalność i „seryjną” produkcję. Zamawiając biżuterię z żywicy dla bliskiej osoby, możemy być pewni, że dostanie ona coś jedynego w swoim rodzaju.

Biżuteria jak z bajki

Biżuteria z żywicy wygląda naprawdę bajkowo. Wielu klientów nie może uwierzyć, że możliwe jest tak precyzyjne zatopienie w żywicy delikatnych drobinek czy żywych kwiatów. Proces tworzenia tych ozdób wymaga ogromnej dokładności i wprawy. Aby uzyskać idealne, błyszczące, odbijające światło produkty, trzeba na każdym etapie wykazać się ogromną precyzją i cierpliwością. Żywicę epoksydową mieszamy w odpowiednich proporcjach, ważny jest też czas zastygania żywicy. Nawał pracy wynagradza wspaniały efekt końcowy.

unikatowa biżuteria
unikatowa biżuteria

Biżuteria na każdą okazję

Akcesoria z żywicy wyglądają świetnie zarówno w codziennej, jak i wieczorowej stylizacji. Bransoletkę ze skórzanym paskiem można ubrać do pracy, a wiszące kolczyki z dmuchawcami będą pasowały do najbardziej eleganckiej sukienki. Komplet złożony z kolczyków i naszyjnika jest uzupełnieniem wieczorowego stroju i z pewnością zrobi wrażenie na innych gościach.

Biżuteria z żywicy jako prezent

Podarunek urodzinowy, prezent dla mamy czy przyjaciółki – biżuteria z żywicy będzie idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję. Polecamy dołączyć do niej stabilizowane kwiaty z Rose Belle.

kolczyki z żywicy
kolczyki z żywicy