2020 rok pełen wyzwań

Rose Belle

Rok 2020 był bardzo nietypowy i wymagający. Jak się okazało, wymagał dużo cierpliwości, wyrozumiałości oraz otwartości na zmiany. Musieliśmy wszyscy przystosować się do nowych zasad życia w czasie pandemii i stanąć w obliczu pojawiających się wyzwań. Jednak pomimo trudności, wciąż, a może nawet tym bardziej istotne stało się wzajemne wsparcie oraz wyrażanie uczuć.

Róże stabilizowane Rose Belle

 

 

Siła jest kobietą

Na początku roku mieliśmy przyjemność zorganizowania sesji zdjęciowej z Ewą Trzebińską – polską szpadzistką, medalistką mistrzostw świata i Europy. To było bardzo inspirujące doświadczenie, a przy okazji krótka lekcja szermierki. 😉 W efekcie połączenia stabilizowanych róż i szpady w rękach mistrzyni, powstały ujęcia pełne energii, pasji oraz kobiecości.

Ewa Trzezbińska w Rose Belle

 

Zamknijmy drzwi, otwórzmy serca

Czas pandemii spowodował ograniczenie przemieszczania się oraz spotkań towarzyskich. Jednocześnie przyczynił się do rozwoju innych form komunikacji. Nawet przebywając w domu można znaleźć sposób, by okazać uczucia swoim bliskim. Ten rok pokazał, że pomimo „zamkniętych drzwi“, ludzkie serca pozostały i nadal pozostają „otwarte“, a rolą naszego zespołu jest pośredniczenie w wyrażaniu uczuć. Z należytą troską zadbaliśmy o to, aby przesyłki szybko i bezpiecznie dotarły do obdarowanych.

Zamknięte drzwi lecz otwarte serca rok 2020

 

Kolekcja DeLuxe

Kolejnym wyzwaniem, a zarazem osiągnięciem w tym roku była premiera nowej kolekcji DeLuxe. Należą do niej eleganckie boxy kwiatowe z dodatkiem hortensji, goździków, tuberoz i oczywiście róż w roli głównej. Ponadto w kolekcji znajdują się również różane flower boxy połączone z liśćmi eukaliptusa. Efektowna aranżacja kwiatowa w pudełku pokrytym flokowaną tkaniną jest idealnym pomysłem na prezent na uroczystą okazję.

Kolekcja deLuxe w roku 2020

 

Prezenty prosto z serca

Róże wieczne mogą nie tylko upiększyć wystrój, ale również poprawić nastrój i pozwolić poczuć się wyjątkowo. Nieustannie pielęgnujemy naszą misję dostarczania radości naszym klientom. Poprzez połączenie tego co piękne i trwałe, umożliwiamy zachowanie wyjątkowych wspomnień i emocji na dłużej. Ponadto kompozycje kwiatowe Rose Belle są starannie i ręcznie wykonane co nadaje im jeszcze większej atrakcyjności. Co może cieszyć bardziej niż prezent od serca?

Kompozycja kwiatowa rok 2020