Kwiaty na urodziny? Zaskocz jubilata wiecznymi różami!

kwiaty na urodziny

Zbliżają się urodziny lub imieniny bliskiej Ci osoby i chciałbyś podarować jej wyjątkowy, nietuzinkowy prezent? Zaskocz ją wiecznymi różami – gwarantujemy, że wywołają uśmiech na jej twarzy! Bo któż nie kocha kwiatów? A jeśli do tego są trwałe i żywe przez 730 dni… to nic więcej do szczęścia nie potrzeba 😉 Wieczne kwiaty na urodziny to prezent doskonały – przekonaj się o tym!

Czym są wieczne kwiaty?

W wielkim skrócie: kwiaty wieczne Rose Belle to żywe kwiaty cięte, które zostały poddane specjalnemu procesowi stabilizacji. Dzięki temu ich trwałość została przedłużona do minimum dwóch lat, a Ty możesz cieszyć się ich czarem o wiele dłużej niż zwykłymi roślinami z kwiaciarni. Więcej o ich zaletach pisaliśmy w artykule Rose Belle – coś więcej niż bukiet. Moc wiecznych kwiatów.

Kwiaty na urodziny lub imieniny

To, że kwiaty idealnym prezentem na każdą okazję, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. W końcu stały się one w naszej kulturze tradycją, która praktykowana jest od wielu lat. Niezależnie od tego, czy podarujesz je same czy w towarzystwie innego podarunku, koniecznie zapoznaj się z zasadami savoir-vivre przy wręczaniu kwiatów.

kwiaty na urodziny

Jakie kwiaty wybrać na prezent urodzinowy lub imieninowy? 

Nasza odpowiedź na to pytanie teoretycznie powinna brzmieć „Takie, jakie lubi Jubilat”. I poniekąd w tej odpowiedzi jest dużo prawdy. Jednak przy wyborze kwiatów na urodziny powinno się przede wszystkim wziąć pod uwagę, dla kogo one są i jak dobrze znamy tę osobę. Dlatego też warto wcześniej poznać symbolikę kwiatów, by wiedzieć, jakie wybrać, żeby nie popełnić faux-pas. Więcej o tym przeczytasz w naszym artykule Mowa kwiatów. Jak dobierać kwiaty odpowiednio do okazji.

Jeśli jest to święto Twojej mamy, babci, siostry czy żony – wybierz róże w odcieniach czerwieni, delikatnego różu czy pastelowego fioletu bądź brzoskwini. Doskonale sprawdzą się tutaj Flower Boxy – klasyczne i piękne bukiety w nowoczesnym wydaniu lub wyjątkowe róże w szkle – unikalne i ultra nowoczesne.

kwiaty na urodziny

Jeżeli natomiast szukasz prezentu dla znajomych czy szefa – lepiej unikaj czerwieni, bowiem kolor ten jest kolorem namiętności i głębokiego uczucia, może więc zostać niefortunnie odebrany. Na tę okazję świetnie nadadzą się kwiaty w kolorze żółtym, ale też różowym, fioletowym i brzoskwiniowym.

kwiaty na urodziny

Czy kwiaty na urodziny to konieczność?

Absolutnie nie! Nie ma obowiązku wręczania kwiatów na urodziny czy imieniny, jest to jednak miły gest i piękna tradycja, którą warto podtrzymywać. W końcu kwiaty są przez wszystkich lubiane, pasują do każdej okazji, sprawiają radość obdarowanemu i poprawiają jego nastrój przez 2 lata! To zdecydowanie doskonały pomysł na prezent urodzinowy.