Róże w tle. Eventy i sesje zdjęciowe

sesja zdjęciowa z różami

Wieczne róże, oprócz naturalnego i magicznego piękna, cechuje przedłużona trwałość i mnogość zastosowań. To dlatego mogą być zarówno doskonałym prezentem, jak również idealnym pomysłem na dekorację sal weselnych czy eventowych. Róże w tle mogą też stanowić nietypową aranżację sesji zdjęciowej – nadadzą jej wyjątkowego i subtelnego charakteru oraz podkreślą naturalność i piękno. O ich zaletach pisaliśmy w artykule Rose Belle – coś więcej niż bukiet. Moc wiecznych kwiatów.

Sesja zdjęciowa z różami w tle

Mogłoby się wydawać, że przecież róża to zwykły kwiat. Jak więc może nadać charakteru sesji zdjęciowej? Może! W końcu róże wieczne Rose Belle to kwiaty w nieco nowoczesnym wydaniu. Połączone w unikalne kompozycje mogą sprawić, że zdjęcie nabierze lekkości i niepowtarzalności. I tak naprawdę nie ma znaczenia to, czy sesja odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu czy w plenerze – wszystko jest możliwe!

Róże w tle sesji plenerowej

Jak już wspomnieliśmy – róże podczas sesji zdjęciowej w plenerze mogą stanowić przepiękny i subtelny dodatek. A w połączeniu z piękną kobietą… każde zdjęcie podbije serca odbiorców! Jeśli planujesz więc sesję w mieście, zamku czy ogrodzie i potrzebujesz wyjątkowego akcentu – wieczne Flower Boxy polecają się do zdjęć!

sesja zdjęciowa z różami

Sesja zdjęciowa w pomieszczeniu i wieczne róże

Wieczne róże sprawdzą się także podczas sesji zdjęciowej w zamkniętym pomieszczeniu. Kobiety i kwiaty to połączenie idealne, co doskonale widać na zdjęciu pokazującym sesję zdjęciową Ewy Trzebińskiej – polskiej szpadzistki, mistrzyni Europy i srebrnej medalistki mistrzostw świata. Ta sesja pokazała Ewę nie tylko jako sportowca, ale też jako piękną kobietę, a róże w tle pokreśliły jej naturalną urodę i kobiecą subtelność.

sesja zdjęciowa z różami

Jesteśmy pewni, że nasze kwiaty wieczne wpasowałyby się w klimat wielu innych sesji zdjęciowych.

Fotografia produktowa i róże wieczne?

sesja zdjęciowa z różami

A gdyby tak…użyć kwiatów do sesji produktowej? My już się przekonaliśmy, że wieczne róże nadadzą niebywałego charakteru zdjęciom produktowym. Oczywiście nie do wszystkiego będą pasowały – w końcu trudno sobie wyobrazić części samochodowe i kwiaty… Ale już cały samochód – zdecydowanie jesteśmy na TAK!

Natomiast to, co jest pewne, to fakt, że róże i słodycze to, podobnie jak róże i kobiety – duet idealny. Rose Belle stanowi więc doskonałe tło do zdjęć pralinek, makaroników a nawet… wyjątkowej kawy 🙂

sesja zdjęciowa z różami

Róże w tle eventów

Eventy, koncerty, targi branżowe, bankiety, meetingi… kwiaty stanowią doskonały akcent wielu wydarzeń! Niezależnie od rodzaju imprezy ich zadaniem jest podkreślenie charakteru i najważniejszych cech wydarzenia. Należy pamiętać, że kwiaty są elementem scenografii i muszą być z nią spójne. Powinny więc stanowić dobrze przemyślaną i zaplanowaną kompozycję współgrającą kolorystycznie z całością. Warto wybrać kolorystyczny motyw przewodni wydarzenia. Najczęściej przewodzą dwa kolory, które przewijają się w zaproszeniach, biuletynach, materiałach reklamowych wydarzenia i właśnie w dekoracjach.

sesja zdjęciowa z różami

Miejsce dla kwiatów podczas eventu

No dobrze, wiemy już, że kwiaty mogą stanowić doskonały element dekoracyjny niejednego eventu. Nasuwa się więc pytanie: gdzie je ustawić? Zdecydowanie w miejscach strategicznych – przy wejściu, obok sceny, na stolikach. Jeśli chodzi o rodzaj i wielkość kompozycji – w dwóch pierwszych przypadkach radzimy wybrać większe bukiety lub Flower Boxy, natomiast na stolikach idealnie sprawdzą się Róże w szkle – to połączenie klasyki, nowoczesności i elegancji.

Ważne, by kompozycje nie odwracały uwagi gości, w końcu ich zadaniem jest, tylko i aż, dodanie szyku wydarzeniu. Musisz też zadbać o to, by nie utrudniały pracy obsłudze eventu i nie przeszkadzały w poruszaniu się gościom.

Wieczne róże w tle sesji zdjęciowych i eventów to bardzo tradycyjne i gustowne zarazem rozwiązanie, które świadczy o wyjątkowym poczuciu estetyki i świadomości piękna, które tkwi w prostocie.