Cztery pory roku z Rose Belle

róża w szkle na prezent

Czas mija niezwykle szybko i chyba wszyscy łapiemy się na tym, że jeszcze przed chwilą było lato, a już kończymy kolejny rok. Ta prędkość zapewne wynika też z tego, że dużo się dzieje, a my zmieniamy tylko ofertę dostosowaną do kolejno mijających świąt. Zobacz, jak wyglądały ostatnie cztery pory roku z Rose Belle.

Wiosna w Rose Belle

Wiosną wszystko budzi się do życia. Kwiaty, drzewa i krzewy zaczynają kwitnąć, trawa zaczyna się zielenić, a my nabieramy więcej energii do codziennych działań. To właśnie dlatego w Rose Belle powstało tak wiele nowych kompozycji! Pastelowe kolory kwiatów, unikalne formy i ponadczasowe piękno to efekt pracy całego naszego zespołu!

Wieczne róże na wiosenne dni

Wiosna w Rose Belle zaczyna się już od Dnia Kobiet. Dlaczego? Ponieważ, jak to powiedział niegdyś pewien klasyk, kobieta jest jak kwiat 😉, a kwiaty kojarzą nam się zdecydowanie z wiosną! W dodatku święto to zwiastuje zbliżającą się zmianę pór roku, dlatego dla nas data 8 marca oznacza początek wiosny. Sprawdź, co ciekawego mieliśmy w ofercie z okazji Dnia Kobiet.

kwiaty na dzień kobiet

Ale wiosna to nie tylko to jedno, choć wyjątkowe, święto! To także Wielkanoc, Majówka oraz niezwykle ważny Dzień Matki. I właśnie z okazji tego ostatniego powstało wiele nowości – róż, fiolet i macadamia w wielu odsłonach. Kwiaty wieczne od Rose Belle były zdecydowanie najpiękniejszym prezentem z tej okazji!

kwiaty na dzień matki

Latem nawet róże nabierają barw!

Lato kojarzy nam się z wakacjami, podróżami i mnóstwem słońca. Któż nie marzy o takim odpoczynku? Tego lata nasze róże zawitały w różne miejsca na świecie – Włochy, Słowacja, Niemcy, Turcja i wiele innych odległych zakątków świata 😉. Jeśli zastanawiasz się, jak to jest podróżować z wiecznymi różami i jak je na tę podróż zabezpieczyć – przeczytaj nasz artykuł na ten temat Podróżuj z Rose Belle.

Ale wakacje to nie tylko urlopy. To także szczyt sezonu weselnego! Kwiaty wieczne były wspaniałym dodatkiem do prezentu dla Młodej Pary. Doskonale się też sprawdziły w ramach podziękowań dla rodziców.

podziękowania dla rodziców

Wieczne kwiaty lekarstwem na jesienną chandrę

Jesień to niezwykła pora roku. Przybiera tak wiele barw, że zawsze wprowadza nas to w zachwyt. Jednak nasze samopoczucie zależy w dużej mierze od aury panującej za oknem. Jak sobie radzić z jesienną chandrą? Kupić wieczne róże Rose Belle! One zawsze, niezależnie od pogody, wywołują uśmiech na twarzy. To dlatego jest to też doskonały pomysł na prezent. A jesienią okazji było kilka – Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela, Dzień Szefa czy imieniny Andrzeja 😉.

kwiaty na dzień nauczyciela

Zima w cieple wiecznych róż

Czy Wy też widzicie, że historia zatacza koło? Każdy rok rozpoczyna się od zimy i na zimie się kończy. Zima to Dzień Babci i Dziadka i zakochane Walentynki, czyli trzy dni pełne miłości rozpoczynające nowy rok kalendarzowy. I miłość rok ten też kończy Świętami Bożego Narodzenia.

kwiaty na święta

I chociaż za oknem szaro, buro i ponuro (i zimno), patrząc na kwiaty stojące na komodzie jakoś tak od razu robi się cieplej na sercu.

Cztery pory roku w Rose Belle. Podsumowanie

Choć czas szybko mija, a wszystkie cztery pory roku przeleciały nam między palcami w tempie błyskawicy, to jesteśmy szczęśliwi, że nasze wieczne róże każdego dnia dawały radość tak wielu osobom. Kończymy ten rok pełni satysfakcji i zadowolenia. Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam niesienia uśmiechu Waszym bliskim.

Rose Belle

Zespół od prezentowych zadań specjalnych